Šiandien, atrodytų, išsinuomoti galima viską - pradedant gyvenamuoju būstu ir baigiant porceliano indais. Minėta tendencija liudija ne tik apie didėjantį žmonių sąmoningumą ir suvokimą, jog bereikalingais daiktais apsikrauti neverta, bet ir praktinius sumetimus: dažnai nuoma finansiškai apsimoka kur kas labiau nei tam tikro daikto nusipirkimas. Nuomos klausimas ypač aktualus kalbant apie statybas bei remontą. Įrankių nuoma Klaipėdoje, kaip ir kituose miestuose, sparčiai populiarėja, tad dažnas verslininkas iškabą „statybos įrankių pardavimas“ papildo žodeliu „nuoma“ arba nuomojami įrankiai statybiniai įrankiai tampa pagrindine veiklos kryptimi.

Kokie pagrindiniai motyvai lemia, jog įrankių nuoma Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose tampa vis paklausesnė?

Galimybė žengti koja kojon su naujovėmis

Augantys klientų poreikiai ir arši konkurencija statybos rinkoje lemia, jog stovėti vietoje bei naudoti sovietinius darbo metodus nerekomenduojama: rizikuojate būti „suvalgyti“ modernesnių konkurentų.  Ne išimtis ir nuolat techniškai tobulėjantys statybos įrankiai, leidžiantys išgauti geresnį rezultatą bei palengvinantys darbo procesą. Įrankių nuoma leidžia pačiomis optimaliausiomis sąnaudomis naudotis naujausia įranga. Tuo tarpu nusipirkus vieną ar kitą įrankį, šis sandėlyje atgula ilgam ir yra naudojamas tol, kol veikia (juk pastarųjų kaina, kaip žinia, yra iš tiesų nemaža).

Galimybė nesirūpinti dėl gedimų bei techninės priežiūros

Įrankių nuoma Klaipėdoje patraukli ne tik dėl galimybės naudotis naujausia statybine technika, bet

ir leidžia užmiršti faktą, jog statybos įrankiai turi nemalonią savybę sugesti bei reikalauja reguliarios priežiūros. Nuomos bendrovės sutartyje įsipareigoja, jog, įrankiui sugedus, klientas bus aprūpintas nauju ir šiam nebereikės sukti galvos dėl nutrūkusių darbų. Aišku, klientai turėtų būti sąmoningi ir, kiek tai įmanoma, išsinuomotą techniką saugoti. Deja, dėl neatsakingo klientų požiūrio nuomos bendrovės patiria didelius finansinius nuostolius.

Galimybė sutaupyti

Jei  įrankis yra reikalingas atlikti tam tikro specifinio darbo atlikimui, įrankių nuoma Klaipėdoje ar kitame mieste neabejotinai finansiniu atžvilgiu geresnis sprendimas. Tuo atveju, kai statybos įrankiai reikalingi nuolat atliekamiems darbams, reikėtų gerai paskaičiuoti, kas labiau apsimoka - nuoma ar pirkimas.

Patiko (0)

Rodyk draugams