Tinkama vėdinimo sistema gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę ir tuo pačiu užtikrinti, kad namuose visada bus gaivus oras, taip pat, kad karštomis vasaros dienomis pavyks išvengti diskomforto, kurį sukelia karštis.

Žinoma, šiuo metu oro kondicionieriai yra labai įvairūs, tad rasti tinkamiausią - gali būti sunku. Greitesnėms paieškoms nurodysime kelis svarbiausius kriterijus, kuriuos įvertinus paieškos bus tikslingesnės.

1.      Ar kondicionierius gali ir šildyti?

Taip, šiais laikais pasirenkamos kondicionavimo sistemos yra naudojamos visus metus, kadangi jos gali ne tik vėdinti namus, tačiau taip pat ir juos apšildyti. Žinoma, tai jokiu būdu negali būti pagrindinis namų apšildymo įrankis, kadangi jie nėra galingi, tačiau kaip papildomas šildytuvas - tai labai geras pasirinkimas.

2.      Ar sieninis tinka geriausiai?

Šiuo metu dažniausiai perkami įmontuojami kondicionieriai, tačiau tai tikrai nėra vienintelė galimybė. Namuose dažnai naudojami mobilūs, kurie gali keisti savo vietą. Tokiu atveju jie pastatomi ten, kur reikia tuo metu vėsimos. Tiesa, dažniausiai mažiau galingi.

3.      Ar išorinis blokas yra būtinas?

Tiesa, kuriems gyvena namuose arba kurie labai daug dėmesio skiria namų eksterjerui dažniausiai domisi, ar galimi tokie oro kondicionieriai, kurie veikia be išorinio bloko. Taip, tokie tikrai yra, tik jie dažniausiai ne tokie galingi. Visgi, gali puikiai patenkinti poreikius.

4.      Ar gera kokybė - būtinai labai brangi?

Gana gajus mitas, kad oro kondicionieriai yra labai brangūs. Tai nėra tiesa, juolab, šiuo metu daugelis įmonių suteikia galimybę įsigyti reikalingas kondicionavimo sistemas kur kas pigiau arba išsimokėtinai. Tai suteikia galimybę gyventi patogiau jau šiandien.

5.      Ar galima valdyti įrangą per Wi-Fi?

Taip, šiuo metu gaminami labai inovatyvūs kondicionieriai, kurie gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Tai labai patraukli alternatyva, kurią išbando ir kuria džiaugiasi vis daugiau žmonių.

6.      Ar reikia vertinti akustinius niuansus?

Daugelis žmonių daug dėmesio skiria įrangos galingumui ir pamiršta, kad taip pat reikia įvertinti ir akustikos niuansus. Juk norisi, kad įranga veiktų, tačiau jos visiškai nesigirdėtų.

Patiko (0)

Rodyk draugams