Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2016-07-04

Apie kartonines dėžes ir jų paskirtį

Publikuota: Kita, darbas

Įvairiausios prekės pakuojamos į kartonines dėžes. Iš pirmo žvilgsnio paprastas kartonas iš tiesų nėra „tiesiog kartonas“. Apie tai, kokios jo paskirtys, skaitykite toliau.

Pirmasis sakinys gal kiek klaidinantis, nes kartoninės dėžės naudojamos ne tik prekėms. Kam dar? Viena iš paskirčių – persikraustymas. Keliantis į naują namą reikia pervežti įvairiausius daiktus. Vienų objektų gabenimas sudėtingesnis, kitų paprastesnis, o svarbiausia viską tinkamai susidėlioti. Ir atsakingai supakuoti. Čia ir atsiskleidžia dėžių vaidmuo. Tai sprendimas, kuris tikrai pasiteisina. Kas svarbu, kai gabenami daiktai į naujus namus? Pirmiausia minėtinas dėžių patvarumas. Nes būtų apmaudu, jei vos paėmus į rankas kartonas suplyštų, subliūkštų ar pažertų kitokių nemalonių staigmenų. Kadangi būna kartono, turinčio nevienodą sluoksnių skaičių, kiekviena rūšis gali būti pritaikoma skirtingiems daiktams. Juk viena interjero detalė ar virtuvinis prietaisas sveria mažiau, o kitas daugiau. Todėl tikėtina, jog kraustantis nepakaks vienos rūšies dėžių.

Kitas svarbus punktas yra dydis. Kadangi daiktų matmenys nėra identiški, vienos dėžės gali atrodyti per didelės, o kitos – per mažos. Todėl galima džiaugtis, jog rinkoje siūloma įvairių dydžių dėžių. Tai gera žinia visiems besikraustantiems (ir apskritai visiems, kuriems aktuali daiktų pakuočių tema).

Kartoninės dėžės skiriasi ne tik dydžiu ar tvirtumu, bet ir estetiniu vaizdu. Galbūt kokios nors prekės gamintojas rinksis būtent dailesnes dėžes ir taip stengsis sudaryti prabangos įspūdį. Pavyzdžiui, išmaniojo telefono pakuotė gali būti ne mažiau įdomi nei pats telefonas. Atrodo, tokioje nedidelėje erdvėje sutalpinamos instrukcijos, įkroviklis, kiti priedai bei pats išmanusis. Todėl dėžę imama sieti su protingais sprendimais.

Lygiai taip pat laikrodžių gamintojai gali kurti patrauklų įspūdį, pasirūpindami prabangiai atrodančiomis pakuotėmis. Nors perkame ne dėžutę, tačiau ją gavę džiaugiamės, priskiriame prie prekės identiteto. Tai suteikia tam tikrą pasitenkinimą.

Dėžių paklausa vyrauja ir dėl siuntinių reikšmės. Norint nusiųsti daiktą, reikia jį supakuoti. Svarbu, kad kartono gaminys ne tik pasižymėtų optimaliais matmenimis, bet ir būtų tinkamas transportuoti. Kai kuriais atvejais aktualu ne tik „ištvermė“ kelionėje, bet ir atsparumas žemai temperatūrai (puikus pavyzdys – valgomųjų ledų laikymas). Taigi, aiškėja, jog kartoninės dėžės turi įvairių paskirčių ir yra tikrai reikšmingos. Be jų nefunkcionuotų pramonė ir apskritai strigtų nemažai procesų.

Patiko (0)


Atgal į: Apie kartonines dėžes ir jų paskirtį