Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2018-11-12

Į ką reikia atsižvelgti renkantis antrąją pusę?

Publikuota: Kita

Renkantis sau porą, su kuria bus kuriami santykiai, daugelis žmonių kelia visiškai niekuo nepagrįstus reikalavimus. Atsižvelgti siūloma ne tik į išorines savybes - išvaizdą, kūno sudėjimą, plaukų ar akių spalvas. Labiausiai atsižvelgti reikėtų į tam tikras charakterio savybes. Specialistai pataria neskubėti kurti naujus santykius su žmogumi, kurio dar gerai neapžįstate. Paprastai kalbant, leisti į santykius su menkai žinomu žmogumi vien dėl to, kad tai įdomu - gali būti žalinga. Kaip bebūtų, psichologai turi keletą svarbių atsakymų, kuriuose nurodoma į ką reikia atsižvelgti renkantis sau porą.

Supraskite ar jūsų pasirinktas žmogus yra pasiryžęs keistis. Tai turėtų būti viena iš reikalaujamų savybių. Trumpai tariant, jeigu žmogus, kuris iš dalies jums patinka, turi kažkokių ydų, kurias pats pripažįsta, sutinka ateityje jas pašalinti ar kažkaip pakeisti, tuomet tai yra vienas iš teigiamų ženklų. Jeigu jis nori keistis dėl svarbių dalykų, tuomet tikėtina, kad jam nebus sunku keistis dėl kažkokių smulkmenų.

Jeigu potencialus partneris ar partnerė yra labai reiklus ir kelia daug reikalavimų - didelis minusas. Aiškiau kalbant, tokie santykiai gali būti užprogramuoti nesėkmei. Jeigu dar tik pažinties pradžioje sužinote, kad potenciali antroji pusė turi daug reikalavimų partneriui ar partnerei, tuomet tikėtina, kad jis ar ji reikalaus, kad tie reikalavimai būtų įgyvendinti. Tai reiški, kad reikalavimai atsiras ir santykių eigoje ir jie gali lydėti visą laiką tol, kol trūks kantrybė. Suprasite, kad įgyvendinus reikalavimus, kurie buvo anksčiau - niekas nesikeis, todėl natūralu, kad pradėsite abejoti tokių reikalavimų pagrįstumu.

Taip pat siūloma atsižvelgti į asmens norą kažko siekti. Jeigu žmogus yra labai pasyvus ir negalvoja apie ateitį, gali būti, jog jam reikia ne santykių, o tiesiog pagalbos. Su tokiu žmogumi kurti santykius bus labai sudėtinga, nes prieš tai turėsite padėti jam suprasti ko jis nori iš gyvenimo. Na, jeigu jūsų nebaido iššūkiai, tuomet galite bandyti kurti santykius su pasyviu ir jokių norų bei ambicijų neturinčiu, tuo labiau - gyvenimo tikslo nežinančiu žmogumi.

Patiko (0)


Atgal į: Į ką reikia atsižvelgti renkantis antrąją pusę?