Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2020-04-22

Dovanų paieška: ką galima dovanoti kolegoms?

Publikuota: Pirkiniai, darbas, verslas

Rasti dovanų kolegoms, vadovams tikrai nėra lengva, kartais reikia ilgai galvoti kuo būtų galima parodyti savo dėmesį. Dabar, žinoma, įvairiausių idėjų galima pamatyti internete, tačiau jos ne visuomet tinka kiekvienam atvejui. Visgi tiek vadovai, tiek kolegos ne visuomet būna geri draugai, su verslo partneriais irgi retai turima ryšio už darbo ribų, tad asmeniškos dovanos tikrai tinka ne kiekvienam. Su jomis lengva prašauti. Lygiai taip niekada nesiūloma rinktis juokingų dovanų, nes vieniems tai gali būti labai geras juokelis, o kitiems įžeidimas. Drąsesnius variantus siūloma rinktis tik tuomet, kai gerai pažįstamas žmogus.

Dažnai verta pagalvoti ir apie tai ar dovana skirsite tik vienam žmogui ar kolektyvui. Žinoma, jei dovana darbuotojui, tai galvoti nieko nereikia, tačiau kartais dovanos renkamos, tarkime, klientams, su kuriuo turimas jau labai geras ryšys ir yra ilgai bendradarbiaujama. Įprastai klientas gali būti įmonė, kuri naudojasi jūsų paslaugomis. Tuomet verta apgalvoti ar reikia sveikinti tik įmonės vadovą ir įteikti dovaną kuri tiktų tik jam ar pagalvoti ką nors universalesnio visam kolektyvui. Žinoma, orientuojantis į kiekį dovanos tikrai nebus prabangios ar didelės. Daugeliu atveju dovanojami kokie nors rašikliai ar kiti kanceliariniai daiktai. Lygiai taip pat yra ir su partneriais. Galima dovanoti tik vadovui tinkamą dovaną arba pagalvoti apie visus jo darbuotojus, galbūt, kokį nors skyrių. Jei dovanoti biurui reikalingus, praktiškus daiktus atrodo gana nebemadinga, tuomet kitas būdas pradžiuginti visus yra saldėsiai. Daugelis žmonių juos mėgsta, todėl tikrai neprašausite.

Norint padovanoti valgomą dovaną - nesvarbu tai saldainiai, pyragėliai, keksiukai ar sausainiai, tačiau labai svarbu kaip ji atrodo. Tikrai patraukliai neatrodys paprasti saldainiai iš įprastų parduotuvių, kuriuos žmogus mato kasdien apsipirkinėdamas, todėl verta pasirinkimo pasidairyti https://saldireklama.lt. Čia galima rasti itin kokybiškų gardėsių, kuriuos galėsite pasirinkti pagal save ar pagal tai, kas galėtų patikti žmogui, kuriam juos dovanosite. Ant saldainių taip pat galima dėti įvairų įpakavimą, su, tarkime, logotipu, kokiu nors įmonės pavadinimu. Kiekis taip pat labai įvairus, tai jeigu norėsite dovanoti tik vadovui, tuomet užteks saldainių dėžutės, o norint dovanoti didesnį kiekį, reikės pasirinkti iš gausesnio kiekio variantų. Saldžios dovanos dar nieko nenuvylė - tai taip pat gera reklama, jei atspausdinamas ir įmonės logotipas.

Patiko (0)


Atgal į: Dovanų paieška: ką galima dovanoti kolegoms?