Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-07-27

Serveriai svetainių talpinimui

Publikuota: Interneto sprendimai, interneto puslapiai, straipsniai

Interneto svetainę gali susikurti bet kas. Čia viskas vyksta panašiai, kaip ir statybose. Namą galima pasistatyti pačiam, sugaištant daug laiko aiškinantis, kaip viskas veikia, naudojantis patarimais, rastais interneto forumuose. Taip pat galima leisti statyti pažįstamiems ir draugams, kurie ne kartą yra dalyvavę kitų namų statyme. Paskutinis variantas - pasisamdyti profesionalus, kad pastatytų. Ar savo rankomis pastatytame name gyventi galima? Tikrai taip. Taip pat ir savo rankomis susikurta nemokama interneto svetainė atliks pagrindines funkcijas - teikti informaciją. Svetainėms talpinti reikalingi serveriai. Jei jau prabilome apie nemokamas paslaugas, tai greičiausiai pradžiai galima susirasti ir šios rūšies paslaugų. Nemokami serveriai yra iš tikrųjų, tai ne reklaminis triukas, po kurio iš PayPal sąskaitos kas mėnesį nuskaičiuojami pinigai. Tiesiog tie serveriai yra smarkiai „silpnesni”, nei mažiausiai kainuojantys komerciniai hostingo planai.

Nemokami serveriai suteikia vos pora GB vietos ir labai menką pralaidumą. Nemokama interneto svetainė bus matoma vos kelias dienas, jei netikėtai ją užplūs lankytojai. Dėl to rekomenduojama iš karto įsigyti normalųhostingo planą. „Normalus” hostingas turės bent 10 GB vietos diske, dedikuotą IP adresą, pakankamai resursų, kad būtų galima naudotis POP paštu keliolikai žmonių. Su juo bus ramu, kad puslapis „neužsilenks” dėl išnaudoto srauto (bandwidth).

Bet pala, kažkaip čia ne pagal eilę apie viską kalbam. Viską reiktų aiškinti tokiu eiliškumu:

Interneto vardas (domenas). Pirmiausia įsigyjame interneto vardą su norima galūne.
Serveriai ir hostingas. Užsisakome hostingo paslaugą, su kuria bus susietas nupirktas interneto vardas.
Nemokama interneto svetainė. Tuščio adreso ir hostingo neverta laikyti, todėl rekomenduojama iš kartu susikurti bent paprastą kelių puslapių svetainę, kurioje pateikiama esminė informacija. Laikina ji bus tol, kol užsidirbsite pakankamai lėšų už normalų interneto puslapį, t.y. jo dizainą, suprogramavimą, tekstų parengimą ir pirminį optimizavimą paieškos sistemoms.

Kad įsitikintumėte, kaip paprasta yra kurti interneto puslapius, siūlau pasižiūrėti mokomąjį vienos nemokamų interneto svetainių kūrimo paslaugos video. Jame aiškiai matyti, kad teksto įvedimas užima daugiausiai laiko, todėl rekomenduojama iš anksto numatyti struktūrą ir pasiruošti bent po kelis sakinius teksto į kiekvieną puslapį. Nieko nėra šlykščiau, kaip užrašas „Informacija šiuo metu ruošiama…” ir taip tris mėnesius iš eilės.

Domenas, hostingas ir interneto puslapis yra nedidelė investicija, palyginus su tuo, ką išleistumėte pirkdami reklamą spaudoje arba populiariuose naujienų portaluose. 250 litų išleidžiate eilinio savaitgalio metu, tad metiniam domeno ir hostingo mokesčiui galėtumėte išleisti šiuos pinigus. Juk nuo to priklauso jūsų verslo pradžia ir sėkmė.

Patiko (0)


Atgal į: Serveriai svetainių talpinimui