Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-09-23

Apatinis trikotažas internete - mamų verslas

Publikuota: Interneto sprendimai, Namai, interneto puslapiai

Ką veikti šiuolaikiškai versliai moteriai, kuri pastaruosius 10 metų dirbo vietiniame ir tarptautiniame versle, o dabar pagimdė kūdikį? Planuoti antrą po metų, nes dekretinės atostogos jau nebereiškia, kad jauna mama iškris iš verslo ir darbo rinkos. Priešingai - motinystės atostogų metu gali atsiverti naujos galimybės. Viena jų - patirtis elektroninės prekybos srityje.

Anglijoje motinystės atostogos yra ilgesnės, nei Lietuvoje. Ten moterys turi sugalvoti, ką veiks tuos metus, kai vaikai miegos, nerėks, nesirgs, nereiks ištisai jų sūpuoti. Lietuvės po truputį įsijaučia į užsienio mamų situaciją ir sėkmingai pradeda savo verslus. Vienas iš jų - rūbų prekyba internetu. Stilinga ir artima širdžiai daugeliui moterų. Rūbai būna įvairių rūšių - sportiniai, laisvalaikio, rūbai vaikams, dėvėti rūbai, apatinis trikotažas, erotinės prekės ir žaisliukai, avalynė, specializuoti rūbai nėščioms ir maitinančioms mamoms ir t.t.

Šį kartą norėtųsi išskirti apatinio trikotažo parduotuves internete. Jų Lietuvoje yra apie 40. Turint omenyje, kad internetu apsipirkinėja vos apie 200 000 žmonių, tai yra gana nemažai. Tai labai specifinė prekė, skirta išskirtinai moterims, nes vyrai apatinį trikotažą įsigyja paprastose parduotuvėse ir turguje. Moterims svarbūs keli faktoriai - forma, medžiagos, ornamentai, patogumas ir t.t. Dėl to ši prekė tampa itin reikli informacijai. Tai reiškia, kad pardavėjas apie prekę turi papasakoti viską - tikslius išmatavimus, medžiagines savybes ir turi turėti savo nuomonę apie prekę, jei prireiks konsultacijos. Interneto parduotuvė yra labai gera vieta apatiniam trikotažui įsigyti, nes čia pateikiama ypatingai daug informacijos - kur kas daugiau nei turguje, kur kartais apatinį trikotažą pardavinėja pagyvenę vyrai…

Apatinis trikotažas internete yra pigesnis, pasiūla didesnė, tačiau jo negalima pasimatuoti, o jo pristatymas gali užtrukti dėl užsakymų periodiškumo. Yra didelis pranašumas - per 7 dienas nepatikusią prekę galima grąžinti ir susigrąžinti sumokėtus pinigus. Pabandykite tai turguje padaryti…

Kaip pradėti verslą? Reikia sukurti elektroninę parduotuvę ir užmegzti gerus santykius su tiekėjais, susitvarkyti logistiką (kad nedideli kiekiai prekių būtų pristatomi bent per savaitę). Elektroninės parduotuvės kūrimas nėra labai brangus, nes rinkoje yra nemažai nemokamų produktų, kurių paprastas funkcionalumas yra visiškai pakankamas turint iki 1000 skirtingų prekių. Vėliau reikia investuoti į techninių priemonių gerinimą ir interneto rinkodarą. Tai sunkiausia dalis, todėl mamos, nusprendusios imtis šio verslo susiduria su rinkodaros žinių trūkumu. Paprastai verslas daromas dalyvaujant keliems žmonėms, tad reikia susirasti ir tinkamus partnerius. Jei verslas sėkmingas, po dviejų metų į darbo rinką grįžta ypatingų sugebėjimų turinti jauna verslininkė, galinti kalnus nuversti bet kurioje prekybinėje įmonėje.

Verslas yra sunkus, bet šiuolaikiniai moteriai nėra neįveikiamų iššūkių.

Patiko (0)


Atgal į: Apatinis trikotažas internete - mamų verslas