Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-08-29

NIKO keramikiniai kaminai

Publikuota: darbas, straipsniai

Prieš 20 000 metų, senieji dabartinės Kinijos gyventojai suprato vieną esminį dalyką - kaitinamas molis kietėja ir tvirtėja. Taip prasidėjo keramikos era, kuri tęsiasi iki šiol. Iš pradžių keramika buvo naudojama tik puodų, indų gamybai, tačiau vėliau buvo pastebėtos ir kitos jos unikaliosios savybės - lengvumas, tvirtumas, atsparumas itin aukštoms temperatūroms, kitiems fizikiniams bei cheminiams poveikiams. Nuo tų laikų, nuolatos tobulėjant technologijoms, keramikiniai elementai tapo neatsiejamomis namų statybos dalimis: sienų, šildymo krosnių ir ypač naujos kartos kaminų sistemų kertinėmis detalėmis. Šiuolaikiniai keraminiai kaminai susideda iš lengvojo betono blokelių, į kurių vidų yra montuojami keramikiniai kamino elementai - aukščiausio atsparumo dūmtakio vamzdžiai ir kitos fasoninės detalės.

Europoje kaminų sistemos sparčiai pradėjo tobulėti tik gerokai po antrojo pasaulinio karo, lygiagrečiai su kitomis statinių konstrukcijomis, sistemomis, mazgais ir medžiagomis. Keramika visų pirma yra pigesnė žaliava, išdegta - daug kartų atsparesnė ir ilgaamžiškesnė už analogiškas medžiagas, todėl jos panaudojimas statyboje yra pagrįstas jau vien ekonominiu požiūriu, nekalbant apie kitas svarbias keramikos ypatybes. Kaminų srityje lyderiauja Vokietijos gamintojai. Vokietijos lyderystė nulemta ne tik inovacijomis technikos srityje, produkcijos kokybės, bet ir naudingų iškasenų klodais - tinkamo molio šiame regione tikrai pakanka, tuo tarpu kitose šalyse jo gavyba ir apdirbimas nėra tokie paprasti ir išvystyti.

Ekspertų teigimu, kokybės atžvilgiu vokiški kaminai Europoje yra patys geriausi. Žinoma, vokiški keramikiniai kaminai yra brangesni už lenkiškus, bet dėl kokybės ir patikimumo pirmuosius vartotojai vertina daug palankiau, nors abiejų šalių gamintojai turi ir sertifikatus ir CE ženklinimą. Kainos atžvilgiu NIKO kaminai yra kur kas pigesni, nei jų konkurentai „vokiečiai”, nors kokybe, saugumu, ilgaamžiškumu ir suteikiamomis garantijomis oponentų yra nepralenkiami. Tai gali patvirtinti bet kuris nešališkas statybų ekspertas.

Vienas populiariausių NIKO produktų ne tik Vokietijoje, bet ir Lietuvoje - NIKO UNI universali trisluoksnė kamino sistema. Tai keramikinių kaminų linija, kurią jau puikiai įvertino tiek Lietuvos statytojai, tiek namų savininkai. Kodėl?

  • NIKO kaminai yra ilgaamžiški. Jiems suteikiama 30 metų garantija.
  • Kokybės ir kainos santykis yra idealus, turint omenyje, kad tai vokiška kamino sistema.
  • NIKO kaminų montavimas yra gana paprastas, todėl kaminus pagal gamintojo instrukcijas montuoja tiek statybininkai profesionalai, tiek neprofesionalai.
  • NIKO kaminai yra itin saugūs, kadangi atlaiko aukštą darbinę iki 600 laipsnių temperatūrą ir ypatingai aukštas temperatūras galimo suodžių užsidegimo kamine metu.
  • Šie kaminai pritaikyti skirtingo kuro tipo katilams/krosnims - tiek dujų, skysto kuro, tiek medienos, anglių ir kt. Pakeitus šildymo įrenginį gali tikti tas pats kaminas.
  • Kamino sumontavimas yra labai paprastas ir greitas - vos 1-2 darbo dienos. Taupo laiką ir pinigus.
  • Kaminus galima užsisakyti ir internetu, taip pat gauti kvalifikuotą konsultaciją kamino parinkimo, montavimo bei priežiūros klausimais.

Statote namą ir pasirinkote būtent NIKO kaminus? Galite būti tikri, kad džiaugsitės ne tik kokybišku ir saugiu produktu, bet ir nuoširdžiai stebėsitės įsigiję vokišką kaminą už išties gerą kainą.

Patiko (0)


Atgal į: NIKO keramikiniai kaminai