Interjeras - tarsi žmogaus asmenybės, gyvenimo būdo atspindys. Vis labiau vertinami yra antikvariniai baldai, siekiant namų ar darbo erdvės interjerui suteikti elegancijos, prabangos bei grožio. Antikvariniai - tai ne kas kitas, kaip naudoti baldai, kurie yra restauruoti ir tarsi atgaivinti antram gyvenimui.

,,Karališki liūto baldai” gali pasiūlyti itin platų naudotų baldų asortimentą: darbo kambario baldus (rašomuosius stalus, krėslus, knygų spintas), stalus, svetainės kambario baldus (minkštus baldus, vitrinas, komodas), valgomojo kambario baldus. ,,Karališkų liūto baldų” siūlomi antikvariniai baldai yra vienetiniai įvairių stilių Vakarų Europos (Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Liuksemburgo, Belgijos ir kt.) meistrų kūriniai, gaminami pagal specialius užsdarbo kambario baldaakymus.

Išskirtinis dėmesys skiriamas ms, kurių nemažai pagal specialius užsakymus buvo pagaminti jau daugiau kaip prieš šimtmetį. Darbo kambario baldus galima įsigyti jau sukomplektuotus arba atskirai. Visgi neįmanoma nuginčyti, kad antikvarinis baldas darbo erdvėje apie jo šeimininką sudaro itin gerą įspūdį, spinduliuoja prabangą, galią.

Naudoti antikvariniai baldai savo dizainu bei puošybos elementais atspindi įvairius stilius, pavyzdžiui, baroko stilių, itin puošnų rokoko stilių, taip pat pastaruoju metu populiarėjantį švelnesnį Provanso stilių. Tačiau didžiąją dalį ,,Karališkų liūto baldų” asortimento sudaro ampyro stiliaus baldai, pasižymintys masyvumu, galia. Šiam vėlyvojo klasicizmo stiliui būdingas itin puošnus dekoras bei valdžios simbolika. Ampyro stiliaus pavadinimas (,,empire” - imperija) išduoda, į ką orientuotas šis stilius.

Didžioji dalis ,,Karališkų liūto baldų” antikvarinių baldų yra iš medžio masyvo, todėl daugelis jų dideli, tvirti, užimantys gana daug erdvės ir neabejotinai tampantys kambario akcentu. Šiuose antikvariniuose balduose pastebimos visos ampyro stiliui būdingos dekoro detalės: erelių, ančių, liūtų figūros šiuose balduose atstoja krėslų bei minkštasuolių atramas, ranktūrius. Vyrauja dideli, masyvūs veidrodžiai. Stalams bei spintoms puošti panaudotos kolonų ar susuktų kolonų detalės. Taip pat visi antikvariniai baldai yra puošti raižiniais su gamtos, augalų bei ypatingai gyvūnų motyvais. Šie baldai turi išskirtinę detalę - dauguma jų yra ant liūto kojelių. Tai itin įdomus sprendimas, kuris orientuotas į drąsą, galią bei tvirtumą, nes būtent taip pozicionuojamas liūtas - žvėrių karalius. Todėl nesuklystume ir šiuos antikvarinius baldus pavadinę karališkais.

Nors pagrindinė ampyro stiliaus baldų medžiaga yra raudonmedis, ,,Karališki liūto baldai” siūlo ir ąžuolo, tai pat riešutmedžio baldus. Kalbant apie spalvas, tai šios taip pat dominuoja prabangios, pavyzdžiui, aukso, purpurinė, smaragdo. Didelis dėmesys skiriamas ir antikvarinių baldų audinių gobelenui, kai kurie aptraukti natūralia oda ar tvirta, žvilgia Žakardo medžiaga.

Namai, kuriuose vyrauja antikvariniai baldai, spinduliuoja prabanga, elegancija, o darbo erdvei tokie baldai sukuria pasitikėjimo, tvirtumo įspūdį. Atsižvelgiant į tokias naudotų baldų charakteristikas, šie baldai ypač mėgstami pasitikinčių savimi, tvirtų žmonių, kurie užtikrintai jaučiasi tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Patiko (0)

Rodyk draugams