Tikrai yra ne viena odontologijos klinika Vilniuje, tačiau aš nusprendžiau daugiau pasitikėti draugų atsiliepimais negu tuo, kuri yra labiau išreklamuota. Taigi, man pirmasis apsilankymas pas gydytoją iš esmės nulėmė ir tolimesnę gydymo eigą.

Mano dantų problemos

Nežinau, kokios konkrečiai yra odontologijos klinika Vilniuje kainos, bet aš, kaip ir visi žmonės, bijau išleisti daug pinigų gydymui, norisi kažkur keliauti, kažką malonaus sau nusipirkti. Todėl gal tai buvo jau ir mano problema, kad aš taip ilgai uždelsiau. Tikrai taip ir nutiko, nesiginčiju. Nors ir buvau mačiusi, kad vienur kitur odontologijos klinika Vilniuje akcija atsiranda, tačiau vis tiek nesiskubinau ten keliauti. Atrodė, kad gal vėliau savaime kažkaip galėsiu tai išspręsti, gal kažkada ateity, kai bus daugiau pinigų. Iš esmės, anksčiau lankyta odontologijos klinika Vilniuje nebuvo, lankiausi gimtame mieste pas gydytoją. Ten man prieš du metus buvo sutaisę dantis tikrai labai pigiai. Esu ta, kuriems gydytojai visada lankytis reguliariai profilaktiškai, o aš niekada to nedarau. Tačiau turbūt atėjo ir man laikas pradėti taip elgtis.

Kas paskatino pradėti ieškoti, kokie odontologijos klinika Vilniuje atsiliepimai ir surasti savo kliniką? Tai, kad iš pačios burnos galo pamažu ėmė trupėti gabalėliai sugedusio danties. Vienodu metu, vienodu tempu ėmė trupėti sugedę užpakaliniai viršutiniai protini dantys. Tikrai nemaloni situacija, tačiau skausmo jokio nejutau, tai būčiau išsivertusi ir su tais ištrupėjusiais. Deja, pastarieji iškrito taip negražiai, kad atsirado baisūs aštrūs kampai. O su šiais juokauti negali. Su aštriais kampais atsiranda kitos problemos – tuojau pat tampa pažeidžiamos gleivinės, ir atsiranda žaizdos burnoje. Su tuo taikytis negalėjau, taigi ant piršto užsiklijavau švitrinio popieriaus ir nusizulinau tuos kampus. Tačiau tai jau vis tiek buvo ženklas, kad man jau tikrai reikalinga odontologijos klinika Vilniuje.

Pirmojo apsilankymo rezultatai

Per pirmąjį vizitą tiesiog ėjau apžiūrai. Nemaniau, kad turiu kitokių problemų, galvojau, kad tiesiog reikės iškati su plaktukais tuos protinius dantis. Aišku, kad odontologijos klinika Vilniuje kainos bus ne pačios pigiausios šiai procedūrai – pigiau tiesiog susitvarkyti atskirai sugedusius dantis. Tačiau vis dėlto, nebebuvo kito pasirinkimo, net jeigu odontologijos klinika Vilniuje akcija būtų, ta procedūra visgi kainuotų daugiau nei paprastas taisymas kažkieno.

Kokie yra odontologijos klinika Vilniuje atsiliepimai? Nežinau, kaip minėjau, ėjau pas pažįstamą. Tačiau, jeigu man reikėtų atsiliepti, pasakyčiau, kad odontologijos klinika Vilniuje bus tikrai labai gera šita, nes man labai patiko viskas, ką su manimi atliko. Visų pirma, tai buvo nustatyta, kad turiu dar keturis kiaurus dantis. Aš, aišku, nuliūdau, bet jau geriau sužinoti anksčiau negu tada, kai jie bus visiškai sugedę. Galų gale, ši odontologijos klinika Vilniuje centre pasakė, kad reikia ir padaryti dantų higieną – dalyką, kurio taip pat niekada nebuvau bandžiusi. Ši procedūra man pasirodė labai įdomi, bet paaiškėjo, kad tai kas kita, negu kad galvojau. Pirmiausiai man sutaisė vieną dantį, o tada atliko tą higieną. Ji buvo šiek tiek skausminga, bet bent jau turėjo nuoseklumą. Būdavo valomas kiekvienas dantys nuosekliai, iš pradžių tarsi apvedant liniją ties dantenomis. Po to dantys buvo labai balti ir gražūs, tačiau jautrūs, ir negalėjau mėnesį normaliai valgyti, paskui susitvarkė savaime.

Tolimesnis gydymas

Buvo numatyta, kad apsilankysiu dar tris ar keturis kartus, kol bus sutaisytos visos skylės, kol nebeliks nieko, o tada jau būsiu siunčiama pas chirurgą, kur yra kažkokia geriausia odontologijos klinika Vilniuje, ir ten man meistrai išims mano baisiuosius protinius dantis.

Patiko (0)

Rodyk draugams