Kuomet kalbama apie vestuvių šventę – dažniausiai galvojama apie nuotaką ir visas smulkmenas (apranga, gėlės, bateliai…), kurie yra susiję būtent su ja. Tačiau nereikėtų pamiršti ir jaunikio, kuriam priklauso taip pat tam tikras dėmesys. Kad ir kostiumai, be kurių jaunikis neatrodytų taip, kaip turėtų. Štai jaunosios vis dažniau pasirenka neįprastas sukneles, kurios tikrai neprimena tradicinių gyvuojančių metai iš metų. Lygiai taip pat vyrai mėgsta paeksperimentuoti, kad jų apranga nebeprimena tokios, kuri vyravo anksčiau. Kostiumai yra perkeliami į visai kitą lygį.

Šiuo metu vyrai, lygiai taip pat kaip ir moterys per savo vestuves, renkasi netradicinių spalvų drabužius. Šiuo atveju vistiek išlieka tokia hierarchija, kad moterys išsirenka pirmos ir tuomet vyrai orientuodamiesi pagal savo damų sukneles pasirenka jiems labiausiai tinkančio atspalvio aprangą. Tiesa, net ir įvairiausių spalvų kostiumai būna labai stilingi ir gražūs, tad jokiu būdu nereikia galvoti, kad pastarieji atrodo vaikiškai ar neskoningai. Jeigu peržvelgtumėte garsiausių dizainerių darbus pamatytumėte, kad didžioji jų dalis yra išraiškingi ir siekiantys parodyti žmogaus asmenybę. Lygiai tokie patys nori ir vyrai, kurie vis dažniau juodus kostiumus iškeičia į žalius ar violetinius. Svarbiausia, kad atspalvis būtų gražus ir tuo pačiu stilingas. Rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, jeigu norite atrasti kiek neįprastą, tačiau tuo pačiu ir stilingą kostiumą. Jie turi daugiausiai pasiūlymų ir gali pasakyti, kuris pats geriausiai ir kuris labiausiai gebėtų būti dėvimas per tokią šventę kaip vestuvės.

Vyriški vestuvių kostiumai vis labiau keičiasi. Šiuo metu priimta dėvėti neįprastus, kurie traukia savo išskirtinumu. Gal ir gerai pagalvojus, kad visi mes esame asmenybės ir kiekvienas savo individualumu ir žavi.

Jeigu nerandate tokios aprangos vestuvėms, kokia jums tiktų labiausiai – kreipkitės į siuvėjus, kurie pasistengs sukurti šedevrą, kuris jums tik labiausiai. Įvertinkite galimybes. Juk kostiumai per vestuves lygiai tokie pat svarbūs, kaip ir suknelė. Patys vyrai juos nuvertindami ateina nepasipuošę arba atrodo įprastai, kaip ir visi. Sukurkite sau šventę. Tegul pasirenkami kostiumai būna ypatingi.

Patiko (0)

Rodyk draugams