Moteriai nėra būtina įmantri šukuosena, akį traukiantis manikiūras ar makiažas be progos, tačiau malonus kvapas - nedidelė smulkmena, pridedanti šiai gerą „porciją” papildomo žavesio. Ne, ne apie švaros kvapą, kuris turėtų būti vertinamas kaip savaime suprantamas, mes čia kalbame, o apie kvepalus. Parduoda kvepalus ne tik tradicinės fizinės, bet ir internetinės parduotuvės, kurios, kaip žinia, žavi greitu bei patogiu apsipirkimu. Tiesa, net ir tie, kurie internetinę prekybą aktyviai išnaudoja, kvepalų įsigijimą internetu gali vertinti skeptiškai. Juk šiuos, prieš perkant, reikia…pauostyti! Nebent eilę metų yra perkami tie patys kvepalai, kurių kvapas iki skausmo (bet, aišku, maloniai) pažįstamas. Tačiau internetinė prekyba taip pat gali būti sėkminga, tereikia prieš tai atlikti vadinamuosius „namų darbų”, tai yra pasidomėti kvepalų „teorija”.

Asmenys, kurie ilgus metus parduoda kvepalus, pažintį su šiais rekomenduoja pradėti nuo kvapų grupių, kurių yra net 5.

Gaivūs. Tai - ne elegantiški, o veikiau sportiniai kvepalai, dvelkiantys gaiva bei šviežumu. Šio tipo kvapas neretai yra citrusų sinonimas.

Gėlių. Tai - labai abstraktus pavadinimas, mažai palengvinantis pasirinkimą. Kvepalų aprašyme patariama ieškoti konkrečiai įvardintų gėlių grupių, kurios padės lengviau įsivaizduoti, kuo dvelkia vienas ar kitas kvapas. Rožių aromatas siejasi su romantika, rytietiškos gėlės - saldūs, tačiau aštresni bei sunkesni, vaisiniai (pavyzdžiui, bergamotė, braškė) - saldžiai rūgštūs.

Vaisių. Šio grupės kvapai išgaunami spaudžiant eterinius aliejus iš apelsinų, citrinų, greifrutų ar, kalbant apie saldesnius kvapus - braškių, aviečių, arbūzų. Pradinis kvapas, juntamas vos pauosčius kvepalus, greitai išgaruoja. Ilgėliau pasilieka tik vadinamoji bazinė nata, kuri, lyginant su pradiniu kvapu, yra gerokai gaivesnė.

Medienos. Šio tipo kvapų grupė pasižymi „sunkumu”, tad yra populiari vyriškuose ar vadinamuose unisex kvepaluose. Sandalmedis, beržas, muskusas, kedras, cinamonas - medienos kvepaluose esančios medžiagos, suteikiančios elegancijos bei „gilumo”. Dėl šios priežasties medienos aromatą vertina tiek vyresnės, patyrusios moterys, tiek ir jaunos merginos, prijaučiančios paprastumui ir minimalizmui.

Rytietiški (ambra). Nors ir labai panašus pavadinamas, šių nederėtų painioti su rytietiškų gėlių kvepalais. Ambros aromatas apima muskatą, vanilę, smilkalus ir net…odos kvapą. Šis sunkus, gana aštrus, provokuojantis bei drąsus kvapas traukia savimi pasitikinčias asmenybes.

Patiko (0)

Rodyk draugams