Atšilus orams, žmonės nori daugiau pailsėti, yra linkę atostogauti, kažką aplankyti. Todėl populiarėja automobilių nuoma Kaune ar kitame mieste. Tačiau nuoma užsiimantys verslininkai atskleidžia, kad kartais žmonės ne viską žino apie automobilių nuomą. Todėl pateikiame kelis pagrindinius klausimus, kurie ypač aktualūs daugeliui klientų.

1. Kada reikia rezervuoti automobilį?

Dažnai klientai nežino, kad iš viso automobilį, kurį nori išsinuomoti, geriausiai rezervuoti iš anksto. Tačiau naudinga apie tai pagalvoti. Automobilį nuomai rezervuoti reikėtų likus bent jau savaitei iki nuomos, o geriau jei pavyktų tai padaryti ir likus daugiau laiko. Tai ypač aktualu vasaros sezonu, kai automobilių nuoma Kaune ar kituose didžiuosiuose miestuose ypač populiari. Be to, rezervuodami automobilį busite tikri, jog išsinuomosite patinkantį transportą. Nemažai žmonių yra pripratę prie vienokio ar kitokio tipo automobilių bei markių. Todėl rezervacija jiems ypač patogus dalykas. Tuo tarpu jei atvyksite į nuomos punktą tik nuomos dieną, tikėtina, jog teks važiuoti tik su tuo, kas yra.

2. Už ką atsakingas nuomininkas?

Ne visi klientai žino kad iš tiesų su nuomojamu autombiliu Jums priklauso nemažai sudedamųjų dalių. Štai pavyzdžiui kad ir automobilio draudimas. Daugelis nuomininkų automobilius nuomoja su kasko draudimu, o tai labai patogu vairuotojams. Auto įvykio atveju ar ištikus kitiems nemalonumams, nebereikia jaudintis, nes kasko draudimas apmoka visas patirtas žalas. Be to, kiekvienam nuomojam automobiliui suteikiamas ir techninės pagalbos kelyje galimybė. Tai labai patogu, nes važiuoti nuomojamu automobiliu tampa saugiau. Nereikia jaudintis, kad įvykus gedimui, nežinote, kur kreiptis. Nereikia ieškoti artimiausio autoserviso, nes nuomos punktas suteikia pagalbą nemokamai. Jums tereikia paskambinti nuomininkui ir laukti techninės pagalbos.

Be to, jei nuomojate automobilį ilgesniam laikui, gali būti, kad automobilio priežiūra Jums kainuos šiek tiek pigiau. Dažniausiai automobilių nuoma Kaune ar kitame mieste užsiimančios bendrovės turi ilgalaikes sutartis su švaros namais. Taigi, jei automobilio sutartis ilgalaikė - savo automobilį nusiplausite ir saloną susitvarkysite pigiau jei naudositės nuomininko siūlomu šių paslaugų tiekėju.

3. Kaip prižiūrėti automobilį?

Labai svarbu žinoti, kad nuomojamas automobilis turi būti tinkamai prižiūrėti. Juk grąžinti jį reikės tokį patį, kokį pasiskolinote. Taigi, pirmiausia reikia laikytis elementarių automobilio naudojimo taisyklių. Be to, net jei automobilis nuomojamas, nereikėtų pro ausis praleisti įvairių garsų. Jei važiuojant išgirdote kažką įtartino, naudinga skambinti nuomininkui ir pasiteirauti, ar nebūtų laikas apžiūrėti automobilį techniškai. Taip išvengsite nemalonumų. Be to, reikia nepamiršti, kad automobilio nuomai automobilis grąžinamas su sutartu degalų kiekiu. Kai kurie nuomininkai sutaria, jog skolina ir pasiima automobilius su pilnu kuro baku. Be to, nuomojamam automobiliui kurą pravartu pilti labai atsargiai. Ne retai kuras, kuriuo varomas kliento automobilis skiriasi nuo kuro nuomotame automobilyje. Todėl sustojus degalinėje reikia būti atidiems ir nesumaišyti kuro tipo.

Patiko (0)

Rodyk draugams