Vilnius garsus ne tik tuo, jog yra gausiai apgyvendintas didelių galimybių miestas. Daugelis vietinių gyventojų ar atvykėlių turistų susiduria ir su kita – transporto problema. Mieste didelis judėjimas, ypač, piko valandomis. Tenka ilgai lūkuriuoti susidariusiuose eismo kamščiuose, ypač, keliaujant viešuoju transportu.

Daugelį vietų nesunku pasiekti automobiliu, tad automobilių nuoma Vilniuje siūlo naudotis nebrangiomis ir patogiomis paslaugomis, išsinuomojant patikimą transporto priemonę kelioms valandoms, dienai, mėnesiui ar ilgesniam laikui.

Šia paslauga naudotis patogu, nes ji nėra tokia brangi, o sutarties sąlygos – palankios. Platus automobilių pasirinkimas, paslaugūs konsultantai ir prieinamos kainos leidžia paslaugai vadintis populiariai ir kasdien sulaukti naujų klientų.

Kelioms valandoms automobilį nuomotis patogu, jei nuosavas automobilis sugedo, o į kažkurią vietą reikia patekti tuoj pat. Turbūt kiekvienas vilnietis patvirtins, jog kelionė viešuoju transportu į tolimesnį rajoną gali užtrukti tiek pat, kiek kelionė į kitą miestą. Tuo metu, apsilankius automobilių nuomos salone, užtrunkama vos keliolika minučių: kol pasirenkamas tinkamas automobilis, pasirašoma sutartis ir sumokami pinigai. Žinoma, atsiskaityti galima ir po paslaugų suteikimo – tai priklauso nuo paslaugas teikiančios bendrovės ar individualaus susitarimo.

Automobilio nuoma kelioms valandoms ar dienai patogi, jei reikia kitokio automobilio. Pavyzdžiui, esant sudėtingoms eismo sąlygoms, norint nuvykti į tolimesnę sodybą ar atokų gamtos kampelį, kur privažiavimas gali būti duobėtas, labai patogu išsinuomoti visureigį ar kitą automobilį, pritaikytą važiavimui ne mieste. Be to, papildomai galima išsinuomoti laikiklius dviračiams ar valtims.
Ilgesniam laikui (savaitei, mėnesiui)automobilius dažnai nuomojasi miesto svečiai. Atskridę ar atvykę kitu viešuoju transportu, sostinėje jie nesunkiai gali išsirinkti patinkantį automobilį ir apžiūrėti apylinkes.
Metams ar ilgiau, automobilius savo darbuotojams nuomoja įmonės. Tokiu būdu sutaupoma papildomų išlaidų, nes nereikia pirkti nuosavos transporto priemonės, o tik sumokėti mėnesinę ar metinę įmoką už pasirinktų automobilių nuomą.

Taigi automobilių nuoma Vilniuje naudinga daugeliui žmonių: vietiniams gyventojams, sugedus, ar neturint nuosavo automobilio, miesto svečiams, norint aplankyti miestą, nesiderinant prie viešojo transporto grafikų ir įmonėms, siekiančioms sutaupyti lėšas.

Patiko (0)

Rodyk draugams