Atėjus amžiui, kai apsipirkti galime nė neiškėlę kojos iš namų, dažnai įvairių prekių dairomės elektroninėje erdvėje. Tai leidžia užsisakyti mažiau masiškai naudojamus, originalius gaminius, plečia jų asortimentą. Būtent todėl populiarėja žmonių itin pamėgta paslauga - baldai internetu. Tačiau atsidūrus internetinių puslapių ir prekių gausos platybėse, išsirinkti tampa dar sunkiau: viskas atrodo be galo gražu, reikalinga. Kaip išmokti rinktis protingai?

Domėkitės gamintojais
Baldai internetu - pakankamai išpopuliarėjusi paslauga, kurioje konkuruoja šimtai įmonių, siūlančių savo projektuojamas arba iš tam tikrų gamintojų pervežamas prekes. Kad tarp jų nepasiklystumėte, bandykite atsirinkti gamintojus ir įmones, kurių darbo specifika, stilius ir baldų išvaizda jums yra priimtiniausios. Taip nereikės naršyti po kiekvieną baldais prekiaujančią svetainę, todėl sutaupysite marias laiko.

Peržvelkite konkurentus
Jei jus domina tam tikras prekės ženklas, greičiausiai jo baldais prekiauja ne viena įmonė. Palyginkite konkurentų siūlomas kainas, sąlygas, asortimentą. Juk baldai internetu - plačiai paplitusi paslauga, todėl šie aspektai rinkoje gali smarkiai svyruoti. Skyrę šiek tiek laiko palyginimui, galite atrasti patį idealiausią variantą, kuris leis sutaupyti pinigų, baldus gauti anksčiau arba pasiūlys būtent tą spalvą, kurios pageidaujate.

Atkreipkite dėmesį į išmatavimus
Baldai internetu kartais gali šiek tiek suklaidinti: nuotraukose prekės atrodo didesnės, įspūdingesnės, gali nežymiai keistis spalva. Todėl nepasikliaukite tik tuo, ką matote ir būtinai viską kruopščiai išmatuokite, analizuokite baldų paskirtį, talpą ir viską, kas jums svarbu. Tik taip išsiaiškinsite, ar šis gaminys tikrai tiks jūsų namams.

Nebijokite klausti
Dažnai žmonės tiesiog tingi arba bijo paskambinti ir įmonės konsultantų pasiteirauti informacijos, kurios galbūt nerado ar nepastebėjo prekių aprašymuose bei užsakymo sąlygose. Tai didžiulė klaida, kuri gali kainuoti sugadintą nuotaiką, kai pamatysite, jog gavote šiek tiek kitokį baldą, nei tikėjotės. Privalote įsitikinti, kad prekė turi viską, ko jums reikia - juk paprasčiau tiesiog paskambinti ar parašyti elektroninį laišką, nei rūpintis prekės grąžinimu, pakeitimu.

Skaitykite atsiliepimus
Elektroninėje erdvėje galite rasti ne vieną puslapį, kuriame žmonės palieka skundus ar atsiliepimus apie tam tikras įmones, jų produkciją, darbą, bendravimą su klientais. Baldai internetu - ne išimtis. Ieškodami tokio pobūdžio informacijos, greičiau apsispręsite ir žinosite, ko galima tikėtis iš tam tikrų pardavėjų.

Patiko (0)

Rodyk draugams