Naujų baldų pirkimas - malonus rūpestis, tačiau tik tuomet, kai tiksliai žinome, ko ieškome. Kartais naujų baldų paieška taip apsunksta, kad tampa neaišku, ką reikėtų pirkti. Ypač, jeigu mažai nutuokiate apie tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Vienas svarbiausių elementų, apie kurį reikėtų pagalvoti renkantis naujus baldus - tvirtinimo detalės. Tai jos yra tikroji baldų vizitinė kortelė, iš kurios galima pasakyti, kokios kokybės tai baldas, kiek laiko jis tarnaus ir kaip funkcionuos.

Kuo reikšmingos tvirtinimo detalės?

Baldų tvirtinimo detalės dar vadinamos vienu žodžiu - furnitūra. Tai visi tvirtinimo elementai, kurie padeda baldui judėti ir ne tik. Furnitūrai priskiriami visi judėjimo mechanizmai, stalčių bėgeliai, rankenėlės ir kiti elementai. Taip pat ir visos detalės, apie kurias kartais net nepagalvojame, rinkdamiesi baldus. Tai yra medsraigčiai, sąvaržos, įveržėjai, vinukai, smeigės ir visi kiti tvirtinimo elementai, kurie buvo panaudoti gaminant baldą. Taip pat tie, kuriuos Jums reikės panaudoti, norint tą baldą surinkti namuose. Būtent nuo šių mažų valdo detalių ir priklauso tai, kaip jis tarnaus.

Pirmiausia todėl, kad kuo patikimesni ir kokybiškesni tvirtinimo elementai panaudoti kuriant baldus, tuo ilgiau baldai bus tinkami naudoti. Todėl visuomet atkreipkite dėmesį į tai, iš kokio metalo yra pagaminta furnitūra. Visuomet rinkitės patikimą ir ilgaamžę medžiagą. Priešingu atveju kelis metus ištarnavęs ir puikiai atrodantis baldas gali tapti sunkiai naudojamu, sulūžti netikėtoje vietoje, o jo taisymas brangiai atsieis. Dažniausiai dėl nekokybiškos furnitūros greitai baldas ima netaisyklingai judėti ir pasireiškia kiti nepatogumai. Pavyzdžiui, stringa atsidarantys stalčiai, nuolat iškrenta durų rankenėlės, tarp durų atsiranda tarpas, jos netinkamai užsidaro arba pasikreipia.

Ar nuo furnitūros priklauso baldo kaina?

Jeigu kaip tik šiuo metu ieškote naujų baldų savo namams, žinote, kaip svarbu yra ne tik baldų išvaizda, bet ir jų kaina,. Ko gero, netgi esate pastebėję, kaip du, regis, itin panašūs baldai gali smarkiai skirtis savo kaina. Tai dažniausiai kelia klausimų. Dalis klientų mieliau renkasi pirkti pigesnį variantą ir nė nepagalvoja, kodėl kainos skirtumas toks didelis.

Dažnu atveju tai gali būti būtent dėl to, kokia furnitūra panaudota gaminant baldus. Baldų tvirtinimo detalės yra svarbiausias baldų elementas ir kartais - brangiausia baldo sudedamoji dalis. Todėl ieškant ilgaamžio ir patikimo baldo, pirmiausia reikėtų žiūrėti ne į jo gamintoją, o į tai, kokio metalo furnitūros elementai panaudoti baldui sukurti. Kartais pasitaiko atvejų, kai panašiai atrodantys baldai savo kaina skiriasi tik dėl furnitūros.

Patiko (0)

Rodyk draugams