Prieš perkant kompiuterį verta sužinoti pačias dažniausias tokio gamintojo modelio problemas. Jas įvertinti. Kita vertus, žinodami kokios dažniausios kompiuterių gedimo priežastys yra, galėsime be vargo to išvengti.

Monitorius nėra atsparus smūgiams

Apie mūsų požiūrį į nešiojamus kompiuterius galima rašyti atskirą tekstą, tačiau jeigu trumpai ir drūtai, nešiojamas kompiuteris nėra atsparus smūgiams, sutrenkimams, net jeigu jie atsiranda kompiuteriui esant rankinėje, automobilyje, dėl staigesnio stabdymo, nukritus ir pan.

Tai bene pagrindinis gedimas dėl ko ieškomas kompiuteriu taisymas vilniuje. Ir visai nesvarbu, kad ekranas neįskilęs. Šis kompiuteriu taisymas vilniuje vyksta užsakant ir keičiant nauju ekranu. Beje, šio tipo kompiuteriu remontas kainos nemažos.

Klaviatūros bėdos

Visi, be išimties meistrai, nepaisant kur jie teikia paslaugas (kompiuteriu remontas vilniuje pasilaiciuose, kompiuteriu remontas fabijoniskese, kompiuteriu remontas siaures miestelis ar kompiuteriu remontas kaune) vieningai skalambija viena dažniausių problemų su kompiuteriais įvyksta dėl vartotojų kaltės. Skysčiais aplietos klaviatūros, išlūžę mygtukai, neveikiantys mygtukai ir pan.

Deja, nešiojamų kompiuterių klaviatūros remontas neįmanomas – įmanomas tik klaviatūros keitimas. Beje, kompiuteriu taisykla pele gali užsakyti originalią klaviatūrą tiesiai iš gamintojo ir ją pakeisti per trumpą laiką.

Ventiliatoriaus valymas

Ventiliatorius yra populiari stacionarių kompiuterių problema. Taip uoliai švarindamiesi namus ir kūnus, pamirštame, kad kompiuteriui irgi būtinas gaivus oras. Kadangi, daugelis nenori stacionarių kompiuterių vežti atliekamas kompiuteriu remontas namuose vilniuje.

Judančios dalys dėvisi greičiau, o aušinimo sistemą reikia valyti reguliariai. Tuomet nebus reikalingas joks kompiuteriu taisymas vilniuje.

Pagrindinės plokštės keitimas

Pagrindinės plokštės keitimas yra pati dažniausia problema dėl kurios reikalingas kompiuteriu taisymas vilniuje. Pirmiausiai tiek garso, tiek vaizdo plokštė įeina į pagrindinę. Šis kompiuteriu remontas akropolis ir kitur turi vieną bėdą. Vos keli gamintojai gamina plokštes su atskirai įstatoma vaizdo plokšte. Tai didina remonto našumą, bet neužtikrina, kad pagrindinė plokštė arba į ją įeinantys garso ir vaizdo posistemiai veiks ilgai ir užtikrintai.

Reziumuojant telieka pasakyti, kad rūpinamės savimi, sveikai gyvename, periodiškai apšokinėjame automobilį, švarinamės namuose. Tokio pačio rūpesčio ir priežiūros reikalauja ir mūsų pagrindinis darbo bei gyvenimo būdo įrankis – kompiuteris.

Patiko (0)

Rodyk draugams