Artėja Kalėdos. Ką dovanosite savo vaikams? Greičiausiai žaislus, malonius niekučius, o gal vilnones kojines? Visos dovanos geros, kol neišpakuotos… ;) Ką dovanosite sau? Kvepalus, kosmetiką, aksesuarus, pasilepinimą grožio salone ar čekį? Gal tik kažką simboliškai? Nesvarbu, nes natūralu dovanų tikėtis iš kitų. Ką dovanosite savo tėvams - jūsų vaikų seneliams? Čia bene sudėtingiausia situacija, nes seneliai paprastai visko turi per akis, o vokelio su 100 litų irgi nedėsite po jų eglute…

Šiais metais madinga dovana tėvams yra gera knyga. Ji kainuoja nedaug, o gerų emocijų atneš bent keletą dienų. Būtent tiek laiko užtrunkama perskaityti knygą ir padėti ją į lentyną artimiausiems 5 metams. Gal knyga ir nėra jau tokia puiki dovana, kaip gali pasirodyti? Padovanokite tėvams ne bet kokią knygą, o naudingą ir tokią, kurią jie iš lentynos ims kas kartą, kai tik pranešite, jog už poros dienų atvažiuojate su savo mažaisiais. Tokių knygų yra dvi rūšys, tad labai atsižvelkite prieš dovanodami į… jūsų vaikų amžių. Jei vaikai yra iki 12 metų, rinkitės knygą „Senelių meilė: kaip tapti geriausiais draugais su savo anūkais”. Jei vaikai vyresni, nei 12 metų - receptų knygą, nes jiems pas senelius yra viskas skaniau, nei ruošta mamos ar tėčio.

Norėtume daugiau pakalbėti apie pirmąją knygą „Senelių meilė”, kuri yra labai naudinga dovana tėvams. Ši knyga yra verstinė, ją parašė trys amerikietės mamos ir močiutės. Amerikoje ši knyga buvo labai populiari, vadinama bestseleriu. Kai ją atsiversite - suprasite kodėl.

  • Knyga yra su daugiau praktinių patarimų, nei teorinių sapalionių apie vaikų psichologiją ir auklėjimą.
  • Knygos nebūtina skaityti iš karto. Užtenka perskaityti tik teorinę dalį ir tai ne visą, o kitus skyrius atidėti ateičiai.
  • Knyga skaitoma prieš atvykstant anūkams į svečius, tad lentynoje ji neužsigulės. Rekomenduojama paskaityti bent prieš dieną, kad būtų dar šiek tiek laiko apsilankyti parduotuvėje su kanceliarinių prekių skyriumi, jei pritrūktumėte klijų, vaikiškų žirklių ar liniuotės.
  • Knyga skatina aktyvų laisvalaikio praleidimą ir vaiko fantaziją. Aišku, su senelių pagalba, tad teks suvaikėti bent jų vizito metu. Jūsų tėvai tai puikiai moka, ypač senelis…
  • Knygą galima skaityti kartu su ūgtelėjusiais anūkais, nes joje gausu iliustracijų, o tekstai - padidintomis raidėmis, tad gerai matys ir silpnesnio regėjimo tėvai ir vaikai, kurie dar neįpratę sekti eilutes.

Ši knyga yra itin naudinga, todėl ji ir yra puiki dovana tėvams. Juo labiau, kad kainuoja tik 27 litus su nemokamu pristatymu visoje Lietuvoje. Dar yra laiko ją užsakyti, nes pristatoma ji per pora dienų į bet kurią Lietuvos vietą.

Patiko (0)

Rodyk draugams