Progų švęsti atsiranda kasdien. Kolegų gimimo dienos, vardadieniai, sukaktuvės, draugų įkurtuvės, vestuvės, artimųjų susibūrimai. Bene kiekvienai progai reikalingos dovanos, mažos smulkmenos ir vertingi daiktais, kuriais norime nudžiuginti savo artimuosius. Jeigu esate mėgstantis švęsti ir dovanoti dovanas, ko gero, neretai susiduriate su originalumo krize - ką padovanoti, kad dovana nebūtų nuvalkiota ir beprasmė?
Šiais laikais kaip niekada paklausi rankų darbo dovana. Nesvarbu, kas tai bebūtų - paties pagamintas pyragas ar kitoks skanumynas, nuotraukų koliažas, dirbinys iš molio ar piešinys - artimieji visada įvertins jūsų pastangas ir įdėtą meilę. Tokia dovana ypač didelį svorį įgauna tada, kai tokie „rankdarbiai” jums visai nebūdingi. Marškinėliai su užrašytomis originaliomis jūsų mintimis, rankų darbo medžio drožiniai ar filmuota medžiaga apie jubiliato ar jubiliatės gyvenimo akimirkas - tai, kas tikrai pakels nuotaiką ir privers šypsotis. Kaip ten bebūtų gyvename laikais, kada nuolatos skubame, stokojame laiko ir niekur nespėjame. Tokiais atvejais tikru išsigelbėjimu tampa specializuotos dovanų parduotuvės, tokios kaip Reklamosprieskoniai.lt ir kitos, kuriose galite rasti dovanų įvairiausioms progoms. Didžiulis privalumas tai, kad tokiose internetinėse svetainėse parduodama bet kuro dovana yra orientuotos į originalumą ir išskirtinumą. Tai puiki išeitis taupantiems laiką.
Kokios vertės dovana turėtų būti perkama priklauso nuo daugybės faktorių. Visų pirma - tai individualus dalykas, ar svarbesnė yra materialinė, ar emocinė dovanos vertė. Jeigu kalbame apie tokią rimtą progą kaip vestuvės, apvalus jubiliejus ar kažką panašaus, žinoma, kad dovana turėtų būti solidesnė. Tačiau, jei norite pasveikinti savo viršininką su boso diena ar vaiko gimimo proga, visada galite pradžiuginti kažkuo simbolišku ir originaliu. Tokiais atvejais specializuotos dovanų parduotuvės - puiki išeitis.
Geros staigmenos išrinkimas priklauso ir nuo to, koks „dovanotojas” esate. Praktiški žmonės dažnai mėgsta pasiteirauti, ko jubiliatui iš tiesų reikia. Jeigu ir pats jubiliatas yra praktiškas žmogus, tada beveik nelieka abejonių, kad dovana bus labai sėkminga. Štai, visai neseniai vieno jubiliejaus metu artimas žmogus gavo dekoratyvinį nykštuką (sodo puošmeną). Jau pakuojant dovaną pokylių salėje pasigirdo šurmulys, kadangi jubiliatę pažįstantys žmonės žinojo, kaip ji nemėgsta „kičinio” sodo dekoro. Tai tik įrodo, kad kartais geriau pasiteirauti, kokio daikto jubiliatui išties reikia.
Yra tokių „dovanotojų”, kurie visiškai pasitiki savo fantazija ir dovanoja meniškas, simbolines dovanas. Tada kertiniu dalyk tampa gera idėja, išsakyta mintis, prie kurios pritemti materialų daiktą visai nesudėtinga. Taigi, dovanos - jūsų vaizduotės ir sumanumo vaisius.

Patiko (0)

Rodyk draugams