Daugelis tvirtina, kad vyrams dovanos išrenkamos žymiai sunkiau nei moterims. Moterys lengviau nudžiuginamos įvairaus tipo dovanomis, tiek turinčiomis praktinę, tiek emocinę vertę, tuo tarpu norint, kad vyrai dovaną atsimintų ilgai, reikia gerokai pasukti galvą.

Šiandien išpopuliarėjusi internetinė prekyba padeda leistis į dovanu idejos paieškas, neišėjus iš namų.  Išpopuliarėjusios virtualios dovanos vyrams palengvina daugelio moterų paieškas. Ne nuostabu, kad beveik visiems vyrams patiktų aktyvios pramogos kalnuose, ekstremalių pramogų išbandymo kuponai ar kitokios dovanos, kurias vyrai gali išnaudoti norimu metu. Čia turima omenyje pasivažinėjimai prabangiais automobiliais, motociklais, vandens ir sniego pramogos, taip pat prabangios dovanos vyrams, tokios kaip oro pramogos, priedai ir aksesuarai automobiliui ar kvepalai. Jeigu jūsų vyras dienų dienas leidžia ofise dirbdamas monotonišką darbą, jam puikiai tiks smagios dovanos vyrams, tokios kaip dainų įrašymas su draugais, argentinietiško tango pamokos, linksmybės pramogų parkuose ar kitos dovanos, tinkančios vyrams. Moterims, ieškančioms romantiškų dovanų, labai aktualios dovanos vyrams mylimiesiems ar dovanos vyrams valentino dienos proga. Čia populiariausios įvairios SPA procedūros, masažai, romantiškos išvykos į viešbučius. Tokios dovanos vyrams puikiai tinka ir moterims. Gimtadienio proga labai populiaru vyrui dovanoti pasivažinėjimą prabangiais automobiliais arba pramogas kartodrome. Dovanos vyrams gimtadienio proga šiandien rinkoje daug įvairesnės ir originalesnės, todėl nebus sudėtinga išrinkti  dovaną net išrankiausiam sutuoktiniui, draugui ar giminaičiui. Kadangi pastaruoju metu išpopuliarėjusi galimybė įsigyti grupines pramogas, taip lengvai išsprendžiamas šventės organizavimo klausimas, nereikia sukti galvos, kur sukviesti būrį draugu. Pavyzdžiui, dovanos vyrams jubiliejaus proga gali būti grupinis turnyras kartodrome. Kartodromo nuoma kelioms valandoms, individualus teisėjavimas, apdovanojimai ir nugalėtojų skelbimas – puiki proga šauniai praleisti laiką su gerų draugų kompanija. Be to, moterys, kurioms dovanos vyrams yra tikras galvos skausmas, šiandien  gali idėjų ieškoti forumuose, kur galima pasisemti daugybę puikių pavyzdžių.

Jeigu ieškote dovanų savo sutuoktiniui bet kuriai iš paminėtų progų, nepatingėkite panaršyti internete, įveskite į paiešką dovanos vyrams forumas ir netrukus atsidursite ten, kur mylinčios žmonos, mamos, draugės dalinasi idėjomis, kuo nudžiuginti savo mylimus vyrus.

Patiko (0)

Rodyk draugams