Ar galima turėti 500 draugų? O pažįstamų?.. Jie tik kontaktai, bet kokie iš tikrųjų santykiai mus sieja su Facebook’e sutiktais žmonėmis? Su tokia dilema susiduria nemažai aktyvesnių žmonių, kurie Facebooką naudoja platesniam socialiniam bendravimui, nei savo draugų ratas. Ačiū dievui Facebooke galima savo draugelius sugrupuoti į grupes ir joms apkarpyti sparnelius, kad nelandžiotų į pagrindinę įvykių “dešrą”. O kaip teisingiau juos pavadinti, kad iš karto žinotume, kas jie tokie ir kaip jie čia pateko?

Keletas pasiūlymų, aišku, pagrįstų asmenine patirtimi:

Draugai – keletas tikrų draugų, kuriems ir dūšią atverti negaila ir apšaukti galima be jokios baimės, kad apdovanos mėlynėmis po akimis – regėjimui stiprinti…

Bičiuliai – žmonės, su kuriais liptum į kalnus, kopinėtum kaimyno bites be tinklelio, nakti eitum vogti obuolių, bet dušios neatvertum ir paslapčių nepatikėtum.

Giminės – žmonės, su kuriais esame susiję kraujo ar kitokiais giminystės ryšiais – mama, tėtvas, broliai, sesės, vaikai, įvaikiai, žmona, vyras (buvusiesiems yra atskira kategorija aprašyta žemiau ;)), sugyventiniai, ušvienė, krikšto tėvai, “dermavonės” tėvai ir t.t.

Sugėrovai – žmonės, su kuriais esate sugėrę tauriųjų gėrimų, pašokę ir tuo jūsų draugystė ir baigiasi. Tokių šiuolaikinis jaunimėlis turės bene daugumą…

Proletariatas – žmonės, su kuriais jus vienija darbas ir tik darbas, nesvarbu, ar jie jūsų bendradarbiai, ar klientai, ar konkurentai… Aišku, galite dar paskaldyti juos į Bendradarbiai, Pacientai, Klientai (Normalūs), Šnipai konkurentai, Kolegos ir t.t.

Reklameriai – žmonės, kurie nesivadina savo vardais, o prisistato kaip visokios firmos ir organizacijos. Jų tikslas – paskelbti viską apie savo verslą ar užsiėmimą. Tokiems labia gerai spaminti ir kviesti kaip Farmvilio kaimynus, Vampyrų klano narius, kortuotojus,  mafijozus savo bandai ir kitiems socialiniams feisbuko žaidimams.

Valkatos – žmonės, kurie nori su jumis draugauti jūsų nepažinodami, su kuriais jūs neturite jokių bendrų kontaktų. Dar tokius galima vadinti BOMŽais, Dvasiukais, Mėnuliais ir t.t.

Moksliukai – žmonės, su kuriais mokotės ar seniau mokėtės darželyje, mokykloje, kolegijoje, kursuose ar universitete, nes būtent tokiems ir buvo ta Vaizdaknygė sukurta prieš keletą metų. Banalu, bet galima juos dar vadinti Klasiokais, Grupiokais, Barakiniais, Dėstytuvais, Zubriukais

EX – labia specifinė grupė žmonių. Tai mūsų buvusios meilės, aistros, sekso, gyvenimo partneriai. Žodelis “eks” nusako tik tiek, kad jie jau praeitis, todėl su jais jau galima bendrauti be širdies skausmo ir geismo. Bent jau virtualiai…

Reikalingi – tai žmonės, kurių profesija jums gali būti kada nors reikalinga – kompiuterių taisytojai, šunų išvedžiotojai, vestuvių muzikantai, baldininkai, automobilių serviso meistriukai, santechnikai, mikroautobusiuko ar sunkvežimio savininkai, pirties nuomotojai ir t.t. Aiškų, jų gali ir neprireikti, bet tokie kontaktai gali pravesti ne vien tik jums, bet ir jūsų draugams bei sugėrovams.

Užsienis – tai užklydę užsieniečiai, ar užsienyje sutikti žmons, kurių kontaktų norite neprarasti. Jie gyvena kitame pasaulyje, bet juos apsimoka laikyti dėl žaidimų, testų ir šiaip skaičiaus.

Mamos – tai dažniausiai moterų podružkės iš Supermamų forumo arba kaimynkos su kuriomis kalbama tik vaikų ir šeimos tematika.

Čia tik keletas žmonių grupių, kurias galima susigrupuoti ir taip žiūrėti, ką jie ten rašo ir spamina. Jei kokią žmonių grupę praleidau, priminkite.

Patiko (0)

Rodyk draugams