Gėles dovanojame per retai. Žmona sakė, kad ji neatsisakytų kelių paprastų žiedelių bent kartą per savaitę. Svarbiausia, kad gėlės būtų šviežios ir dar kelias dienas išlaikytų savo grožį nenumetusios žiedlapių ir neapdžiūvusios. Tokios jau tos moterys - joms dirbtinė gėlė netinka, nors žydi ištisus metus, o jei kvapas išsivėdina, užtenka papurkšti oro gaivikliu ir vėl uostyk į sveikatą… Vis reikalauja gyvų, gražių ir daug…

Iš tiesų moterys taip reikalauja netradicinio dėmesio. Kasdieninis pasakymas „tu nuostabiai atrodai” joms didelio įspūdžio jau nebedaro, todėl nuolatos reikia sugalvoti paprastų bet veiksmingų būdų, kaip jas nustebinti ir apdovanoti papildomu originaliu dėmesiu. Gėlės yra vienas iš tokių būdų. Ar tai brangu. Taip, po velnių! Gėlių puokštė kainuoja 50 litų, o jei dar reikalingas ir gėlių pristatymas į namus ar ofisą, tai dar tiek pat prisideda. Nors iš kitos pusės žiūrint, kokią kitą įspūdingą dovaną gali nupirkti už 100 litų? Dovanų čekį? Nuobodu… SPA procedūrą? Nelabai originalu… Masažą? Vieną kartą galima, nes prie gero priprantama… Žodžiu, didelio pasirinkimo nėra, ypač šaltuoju metų laiku, kuris Lietuvoje tęsiasi 7 mėnesius nuo spalio iki balandžio.

Perkant gėles internetu galima sutaupyti daugiau laiko, nes tai galima padaryti darbo metu vietoj rūkymo pertraukėlės. Internete galima apžiūrėti visas puokštes. Nuėjus tiesiai į gėlių saloną nuolatos reikia vaidinti idiotą, kuris niekaip neapsisprendžia, kokių gėlių nori ir kokio dydžio puokštės reikia. Mane tai tokia situacija „užknisa”, jaučiuosi nejaukiai prieš tas gėlininkes, kurios man dar pasako, kad šitos gėlės tarpusavyje nedera, arba jos naudojamos dažniausiai laidotuvių krepšeliuose. Pažįstu gal kokias dešimt gėlių ir viskas, o kai jos pradeda vardinti visokias galijas, fekalijas ir kamarilius, tai smegenys garbanotis pradeda. Ne pati maloniausia patirtis, todėl geriau jau išsirinkti pagal nuotraukas ir nusipirkti. Ateini pasiimti, kai padarytos ir viskas. Aišku, galima padaryti ir siurprizą - darbo metu saviškei nusiųsti jas į darbą. Mano žmona - kirpėja, tai visa kirpykla kvepėjo, kai kažkada nusiunčiau jai pundą rožių. Visos bendradarbės ir klientės aikčiojo - vai vai vai, kaip gražu ir romantiška… Aišku apie tai jos dar ilgai kalbėjo, o žmona atsimena iki šiol.

Žodžiu, jei nežinosit, ką padovanoti ir kaip nustebinti, užsakykite puokštę gėlių ir vakaras bus tikrai romantiškas.

Patiko (0)

Rodyk draugams