Sveikata – neabejotinai didžiausias turtas. UAB „Gera karma“ vadovo Andrejaus Petrušos teigimu, vis didėjantis nuolatinių klientų ratas ir augantis susidomėjimas aukščiausios kokybės natūralios kilmės maisto papildais leidžia daryti išvadą, jog žmonės rūpinasi savo sveikata čia ir dabar, nelaukdami, kol pastaroji nepataisomai sušlubuos. Geros sveikatos paslapčių ieškoma ne cheminių medikamentų pakuotėje, tačiau natūraliuose maisto papilduose. Vieni naudingiausių – kanapių baltymai, aprūpinantys organizmą ne tik įvairių rūšių aminorūgštimis, bet ir įvairiais vitaminais, mineralais, riebiosiomis rūgštimis bei skaidulinėmis medžiagomis.

Ar iš asmenų, nežinančių, jog kanapės nėra vien svaigioji medžiaga, nesulaukiate piktų replikų ar kandžių juokelių? O galbūt kažkas pasiteirauja, nuo kada kanapės Lietuvoje legalizuotos?

Džiugu, jog susiduriu su plataus akiračio žmonėmis, žinančiais, kas yra kas. Draugai nebent paklausia, ar GERA KARMA™ kanapių baltymai, kuris yra vienas populiariausių produktų mūsų asortimente, be teigiamos naudos savijautai neturi pašalinio poveikio, padedančio atitrūkti nuo kasdienybės? Patikėkite, tikrai neturi.

Pluoštinės kanapės, kurios buvo naudojamos maisto pramonėje, žinomos jau nuo Senovės Egipto laikų. Ne svetimas šis augalas ir Lietuvoje. Mūsų proseneliai augino kanapes, jas naudojo tiek pramonėje, tiek buityje. Tiesa, pradėjus sieti kanapes su narkotinėmis medžiagomis, šios tapo retesniu svečiu lietuvių laukuose. Džiugu, jog ši tendencija po truputį keičiasi. Pluoštinėse kanapėse, iš kurių gaminami tiek kanapių baltymai, tiek kanapių aliejus, psichiką veikiančios narkotinės medžiagos (tetrahidrokanabinolio) visiškai nėra arba yra toks minimalus kiekis, jog, norint pajusti bent kokį svaiginantį poveikį, reikėtų surūkyti kokius 20 hektarų augalų. Už tai gausu sveikatai naudingų medžiagų – baltymų, vitaminų, mineralų, Omega riebiųjų rūgščių, skaidulų.

Papasakokite plačiau apie tai, kuo išskirtinis bei sveikatai naudingas GERA KARMA™ kanapių proteinas. Daugelis skaitytojų apie šį produktą tikriausiai girdi pirmą kartą.

Ir visiškai be reikalo: reikėtų ne tik pasidomėti, bet ir išbandyti. Kanapių baltymai – maisto papildas, kurį į savo racioną turėtų įtraukti kiekvienas, norintis džiaugtis puikia savijauta bei užkirsti kelią sveikatos problemoms ateityje. Juk, prisipažinkime, toli gražu ne kasdien pavyksta vadovautis sveikos mitybos principais. Kanapių proteinas papildo organizmą reikiamomis medžiagomis. Šis produktas visų pirma vartojamas norint padidinti baltymų kiekį organizme. Baltymai, kaip žinia, atlieka labai svarbų vaidmenį mūsų kūne. Iš šios medžiagos sudaryti daugumą mūsų organų, baltymai skatina augimo procesą, stimuliuoja protinę veiklą bei emocinę savijautą, suteikia energijos, stiprina imuninę sistemą.

Ne ką mažiau svarbios ir kitos sudėtinės medžiagos, gaunamos kartu su kanapių baltymų milteliais. Omega-3 bei Omega-6 riebiosios rūgštys teigiamai veikia širdies bei kraujagyslių darbą, pasižymi kraujo spaudimą bei cholesterolio kiekį kraujyje mažinančiu poveikiu. Omega-6 grupės linolelinė rūgšti svarbi stiprinant kaulus ir gali padėti išvengti osteoporozės pavojaus.

Maistinės skaidulos „iššluoja“ organizme susikaupusius toksinus – greičiau krenta svoris, normalizuojasi tuštinimosi procesas (netgi įrodyta, jog ši medžiaga gali padėti apsisaugoti nuo storosios žarnos vėžio). Kanapėse esančios skaidulos normalizuoja gliukozės kiekį kraujyje ir taip padeda kovoti su padidėjusiu cukraus poreikiu. Ši „baltoji mirtis“ turi kus didesnį neigiamą poveikį sveikatai nei papildomi vien kilogramai.

Reikia paminėti, jog visos kanapių proteine esančios aminorūgštys yra gerai pasisavinamos, o pats produktas, lyginant su kitais baltymų gausiais produktais, yra itin lengvai virškinamas ir nesukelia diskomforto. Kanapių baltymai pelnytai vadinami geriausiu augalinės kilmės baltymų šaltiniu. Negana to, produkte yra keletas aminorūgščių, randamų gyvulinės kilmės produktuose.

GERA KARMA™ kanapių baltymai, lyginant su analogiškai produktais, išsiskiria ekologija ir natūralumu. UAB „Gera karma“ bendradarbiauja su išskirtinai ekologine žemdirbyste užsiimančiais ūkininkais bei ekologiškos žaliavos tiekėjais. Tai reiškia, jog mūsų pirkėją pasiekia produktas, pagamintas iš sveikai augintų kanapių – jokių pesticidų, herbicidų ar kitų chemikalų. Negana to, natūralus ir pats gamybos procesas: kanapių baltymų milteliai gaminami iš žalių, cheminėmis medžiagomis neapdorotų kanapių.

Kanapių baltymų milteliai – tinkamas pasirinkimas tiek veganams, tiek alergijų kankinamiems žmonėms. Produkte nėra GMO, sojų, riešutų pėdsakų, laktozės.

Kaip kanapių baltymai naudojami?

Kanapių baltymai parduodami miltelių pavidalu. Dozavimas paprastas: per dieną užtenka suvartoti 2-3 valgomuosius šaukštus produkto (tai atitinka 25-35 gramus). Žmones, turinčius jautrius skonio receptorius, galiu nuraminti – produktas neturi nemalonaus specifinio skonio, šiek tiek primena riešutus. Galite tiesiog pakabinti miltelius šaukštu ir, užgėrę stikline vandens, nuryti, galite vartoti ir „užmaskuotus“ – dėkite į kepinių tešlą ar vadinamuosius glotnučius (tirštus kokteilius).

Pabaigai būtų įdomu sužinoti, kuo jūsų vadovaujama UAB „Gera karma“ išsiskiria iš kitų maisto papildų bei natūralių produktų gamintojų ir pardavėjų?

gera karma

Pagrindinis mūsų tikslas – užtikrinti, jog klientą pasiektų kokybiškas, natūralus bei sveikas produktas. Jei ant pakuotės išvysite GERA KARMA™ prekinį ženklą, galite būti tikri, jog produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų – jokių dažiklių, kvapiklių, GMO ar kitų kenksmingų medžiagų, gerinančių skonį be ilginančių produkto vartojimo tinkamumą, tačiau turinčių neigiamą poveikį sveikatai.

Esame išrankūs ir partnerių atžvilgiu: bendradarbiaujame tik su ūkininkais, tiekėjais bei perdirbėjais, kurie ekologijos idėjas įgyvendina praktiškai. Gaminių komponentus importuojame iš įvairių pasaulio kampelių, tad dalis ingredientų neturi analogų Lietuvoje. Kliento palankumą tikimės pelnyti kokybe, natūralumu bei išskirtinumu. Ir tai jau veikia!

Tikime karma: dėmesys klientų sveikatos bei grožio puoselėjimui netruks atsipirkti su kaupu!

Patiko (0)

Rodyk draugams