Jeigu planuojate steigti įmonę, nieko keisto, kad šiuo metu mintyse sukasi milijonas klausimų. Jeigu nenorite suklysti – geriausias būdas steigimo metu kreiptis į specialistus, kurie yra pasiruošę atsakyti Jums į visus iškilusius klausimus ir sutvarkyti dokumentus, kurie reikalingi steigimo metu. Įmonių steigimas ir buhalterinė apskaita Klaipėdoje atliekama kvalifikuotų specialistų, kurie yra pasiruošę suteikti Jums kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą.

Įmonių steigimas Klaipėdoje vykdomas mažais žingsneliais. Trumpai paminėsime pačius pagrindinius, kad galėtumėte paprasčiau suprasti, kokiais keliais keliaujama verslo link.

  • Pavadinimo sugalvojimas dažniausiai yra pirmasis žingsnis, kurį padaro būsimi verslininkai. Ir labai gerai, kadangi sugalvoti tinkamą pavadinimą yra kur kas sunkiau nei galėjote pagalvoti. Juk pavadinimas turi parduoti.
  • Steigimo metu reikia pasirūpinti atitinkamais dokumentais, kurie užtikrina, kad visa Jūsų vykdoma veikla bus legali ir teisiškai įtvirtinama. Šis biurokratinis etapas daugeliui žmonių yra labai sudėtingas. Siekiant jį lengvai įveikti siūlome kreiptis į specialistus.
  • Jeigu planuojate steigti UAB, tokiu atveju Jums reikalingas įstatinis kapitalas, kuris vėliau bus tarsi padalijamas akcininkams, kurie taip pat yra UAB savininkai. Tačiau ne visoms įmonėms reikalingas kapitalas, tad jeigu pradinės investicijos neturite – pagalvokite koks kitas verslo tipas Jums tinka.
  • Nepamirškite, kad daugelis steigimo darbų gali būti atliekami internetu. Kad ir įmonės registravimas arba notaro patvirtinimas, kad įmonė veikia legaliai. Tai leidžia sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Tačiau toli gražu ne visi susigaudo, kaip naudojantis internetu įsteigti įmonę. Tokiu atveju labai ir padeda specialistai.
  • Būtinai pasidomėkite lengvatomis bei valstybės finansavimu. Daugelis žmonių skundžiasi, kad pradėti verslą yra sunku, tačiau nepagalvoja apie tai, kad yra daug lengvatų apie kurias žmonės paprasčiausiai nežino. Šiuo atveju taip pat labai gelbsti profesionalai, kurie paaiškina, kokios lengvatos galioja konkrečiu atveju.

Jeigu planuojate sėkmingai pradėti savo verslą – į pagalbą pasikvieskite profesionalus, kurie užsiima steigimu ir  Tokiu atveju visi darbai bus atlikti tinkamai ir neliks jokių klaidų.

Patiko (0)

Rodyk draugams