Kuriant namų interjerą, visai nebūtina galvoti, kad šviesos jungikliai turi būti paslėpti ir sumontuojami patogiai pasiekiamoje, tačiau akims nuošaliau esančioje vietoje. Esant gražiam jų dizainui, verta jungiklius ir išryškinti.

Jungiklių dizainas padės sukurti patrauklius namus

Nors pagrindinė šviesos jungiklių funkcija visuomet buvo ir bus – apšvietimo reguliavimas, tačiau šie maži elementai drauge gali puošti ir kurti patrauklius namus. Svarbiausia – visuomet palaikyti švarą ir kartais jungiklius apvalyti, nes, jeigu jie naudojami ne nuotoliniu būdu, tuomet gana greitai susitepa, ant jų lieka pirštų žymės. Jungiklius galima derinti prie interjero, tačiau visuomet verčiau rinktis neutralesnes spalvas: baltą, juodą, pilką. Klasikinė estetikos taisyklė sako, kad grožis kuriasi pasikartojimuose ir ritme. Tad komponuodami jungiklių išdėstymą namuose, pagalvokite ir apie ritmingumo dėsnius – gal įmanoma jungiklius patogiai montuoti taip, kad jie išsidėstytų simetriškai, ritmingai. Tuomet jie gali tapti ne tik naudingais, bet ir svarbiais interjero elementais.

Kas yra sensoriniai šviesos jungikliai?

Tai jungikliai, reaguojantys į jūsų prisilietimus, o ne į paspaudimus. Sensoriniai šviesos jungikliai labai patogūs, norint kontroliuoti apšviestumą ir aplinką, o ne tik išjungti ar įjungti kažkokias lempas. Jie gali turėti įvairaus pobūdžio ekraną, kurį liesdami galėsite patamsinti ar pašviesinti tam tikras aplinkas. Taip pat sensoriniai šviesos jungikliai pasižymi moderniu dizainu, todėl namuose kurs šiuolaikiško dizaino pojūtį.

Ar visi jungikliai yra išmanūs jungikliai?

Apie išmanius namus yra kalbama vis daugiau ir daugiau, o kaip yra su jungikliais? Ar visi dabar kuriami jungikliai tikrai yra išmanieji jungikliai? Tikrai ne. Jeigu namuose įrengiate išmanių namų sistemas, tuomet turėsite montuoti tik specialius išmanius jungiklius. Jie gali būti sensoriniai, ratuko formos ar plokštelės, tačiau turės turėti specialias sistemas, kad galėtų palaikyti ryšį su centriniu valdymo punktu. Iš pirmo žvilgsnio, išmanūs jungikliai per daug nesiskirs nuo paprastų (nebent tai būtų sensoriniai jungikliai), tačiau jų funkcionalumas bus kur kas didesnis.

Naudoti išmanius jungiklius ir kontroliuoti apšvietimą nuotoliniu būdu labai patogu – nereikia atsikelti nuo sofos, kad galėtumėte priversti šviesą koridoriuje užsigesinti ar prisitemdyti. Dažnai visas valdymas gali būti integruotas į išmanųjį telefoną, tiksliau, pasiekiamas naudojant tam tikras programėles. Todėl išmanūs jungikliai ir nuotolinis valdymas leidžia patogiai naudotis savo namų apšvietimo sistemomis.

Kuo ypatingi „Jung” jungikliai?

Šiuolaikiški „Jung“ jungikliai ir sprendimai apšvietimo sistemoms – tai visus modernaus gyventojo poreikius atitinkantys pasirinkimai. Rinkdamiesi „Jung“ jungiklius, Jūs pastebėsite, kad:

•  Jungikliai turi puikų dizainą, todėl jie papuoš jūsų interjerą;

•  Rasite ir klasiką primenančių jungiklių, ir tokių, kurie atrodo itin moderniai;

•  Rasite gausų puikiai veikiančių sensorinių jungiklių, taip pat jungiklių su ekranais;

•  Multifunkciniai jungikliai ir išmanios sistemos leis kontroliuoti ne tik apšvietimą, bet ir temperatūrą, drėgmę, garsą, durų saugumą ir pan.

•  Vokiška kokybė – vis dar garantuoja ilgalaikį naudojimą.

Kaip apšvietimas padeda sukurti norimą erdvę?

Jungiklius rinksitės, visų pirma, pagal tai, kokį apšvietimą planuojate turėti. Jeigu siekiate turėti gražius namus, žinokite, kad galbūt visai ne baldų, paveikslų ar grindų bei sienų medžiagų pasirinkimas pirmiausia sukurs tą įspūdį. Nes pirmiausia reikėtų pagalvoti, kaip apšvietimas padės pažymėti, atriboti erdvę. Apšvietimas galės išryškinti gražiausius namų elementus, o kai kurias vietas paslėpti, sukurti skirtingas nuotaikas skirtingose erdvėse. Tad į jį investuoti tikrai verta.

Patiko (0)

Rodyk draugams