Jūs sukūrėte anketą pažinčių portale, pradžioje jūs turbūt pasimesite nuo galybės funkcijų ir pasiūlymų. Skubėti niekur neverta, nurimkite, Jūsų pažintys niekur nepradings ir tikrai spėsite susipažinti su tuo ko ieškote. Trumpai papasakosime ką reiktų žinoti ir kaip elgis pažinčių puslapyje, kuriame ką tik užsiregistravote.

Iš pradžių susipažinkime su portalo vidaus taisyklėmis. Jas kiekvienas narys privalo gerbti, už taisyklių nesilaikymą, Jūsų anketa gali būti ištrinta ir pinigų už narystę jūs tikrai nebe atgausite. Taip pat reikia žinoti apie ką yra puslapis, tarkime puslapyje Darnipora.lt nepriimtini vienos nakties nuotykių pasiūlymai, už tai nariai gali būti nubausti, o jums teks pasiieškoti tinkamesnės svetainės savo poreikiams. Tačiau erosx.lt tokios pažintys yra priimtinos, tad reikia pasirinkti tai, ko norite labiausiai.

Kai jau pradėsite naršyti po pažinčių svetainę, neskubėkite iš karto pirkti narysčių apsidairykite. Pabaikite pildyti savo anketą. Įveskite visus reikiamus kriterijus ir būtinai įsikelkite bent jau keletą nuotraukų. Patikėkite vyrams be fotografijos nerašys nė viena mergina ir jums teks nusivilti, kad veltui išleidote savo pinigus. Dažnai užpildžius anketą jūs galite gauti nemokamų paslaugų, tokių kaip narystė ar virtuali puslapio valiuta. Tuomet jūs galėsite išbandyti paslaugą ir nespręsti ar norėsite tęsti narystę ateityje ar ieškosite kito puslapio.

Tuomet kai išsiaiškinome apie ką yra puslapis, įsigijome narystę ir įsikėlėme nuotraukas, galima ieškoti pažinčių, bet prieš tai siūlome tapti TIKRU nariu, tai reiškia, kad Jūs portalo administracijai įrodėte, kad fotografijos Jūsų anketoje yra tikrai Jūsų, tą matys ir kiti portalo nariai ir daug noriau su jumis bendraus, nes jūs esate patikimas portalo vartotojas. Nebijokite nuotraukos, kurias siuntėte administracijai, bus matomos tik jiems ir niekam daugiau.

Jūsų anketą pilnai sukurta, galite drąsiai rašyti savo simpatijoms ir laukti atsako iš jų. Niekada neįžeidinėkite portalo narių, kad ir kas benutiktų, tai yra vieša erdvė ir už tam tikrus savo poelgius gali tekti atsakyti. Vis ti, jei naudojatės pažinčių skelbimais, pvz.: kaip elenta.lt ne visi punktai gali būti privalomi.

Jei kada iškyla kokių klausimų ar neaiškumų iš karto kreipkitės į administraciją, ji tikrai jums padės visais įmanomais klausimais. Nepergyvenkite jei iš karto negausite iš jų atsakymo, gali būti, kad tuo metu yra ne darbo valandos, jie Jūsų laiškus mato ir atsakys kaip galima greičiau.

Patiko (0)

Rodyk draugams