Nu nei cirkas, nei fejerverkai, nei kokie stebuklai ant lietuviško Facebooko darosi. Paėmiau ir laimėjau žiauriai gerą telefoną Sony Ericsson W902.

O viskas buvo taip…

Kažkada Komunikacija ir Konsultantai - Ryšių su Visuomene agentūra - savo Facebooko anketoje paskelbė pranešimą spaudai apie naujus telefonus. Ledas ten, ne telefonai, seilės tyst pradėjo, už liežuvio timptelėjo, kad ir aš tokio norėčiau… Po kurio laiko žiūriu - konkursas Komunikacija ir Konsultantai draugams facebooke. Pagrindinis prizas - šaunusi telefonas Sony Eriksson W902. Ką reikia daryti?

“Užduotis (į kurią reikia pažvelgti kūrybiškai, originaliai ir kuo linksmiau) : sugalvoti, sukurti ir parašyti VIENĄ svarbiausią priežastį, dėl kurios Sony Ericsson telefonai jums labiau patinka nei kiti :) “

Kūrybiškai tai kūrybiškai… Teko prisiminti savo rašytojo-poeto gyslelę ir parašyti štai tokią priešastį:

Sonetas apie ŽMOGIŠKUMĄ

Šaunūs švedai ir japonai
Sugalvojo telefoną,
Kuris skatina tik meilę,
Ir priverčia varvint seilę.

Vyrai - “kieti” nori būti,
Ir kaip Bondas atsiputę…
Moterims vis rūpi grožis
ir ištysę draugių “rožos”…

Tik per viską mes pamirštam -
Sony Ericsson neskirtas pirštams, 
nei ausims, akims, šaunumui…
Kurtas jis tik ŽMOGIŠKUMUI. 

Negeros mintys drasko mano smegeninę -
Kodėl dėl ŽMOGIŠKUMO tenka plonint piniginę?!.

Sonetas padarė įspūdi KoKo komisijai, kuri ėmė ir išrinko mane nugalėtoju. Nedaug dalyvių buvo, tačiau konkursas yra konkursas.

AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ!

Vat kaip reikia dirbti, kolegos piarščikai!.. Nebijokite skelbti konkursėlių internete, kurių prizas bus jūsų ar jūsų klientų firminiai marškinėliai, kepuraitė, raktų pakabukas ar puikus telefonas ar net kompiuteris. Skatinkite savo klientų prekės ženklo žinomumą, lojalumą ir t.t.

Rodyk draugams