Pasiuto mūsų blogeriai, WEB 2.0 ekspertai ir visi interneto „guru” rašalioti apie Twitterio taisykles, elgesį, patarimus kaip rašyti geriau. Ne iš gero gyvenimo turbūt, nes noras kitus mokyti lietuvių sąmonėje įsišaknijęs giliai, oj kaip giliai… Giliau turbūt tik džiaugsmas kaimyno nelaime ir svetimų pinigų skaičiavimas, ir skundai dėl savų nepriteklių…Pamokysiu ir aš, nors esu tik paprastas stebėtojas, kartas nuo karto iš stumiantis kokį rašinuką ta tema.

LoxaiTaigi, pamokymai ką daryti, kad susiknistum savo reputaciją internete iki tol, kol žmonėms nusibos tave koneveikti ir siuntinėti ant trijų raidžių (beje, nx.com būtų pats mylimiausias URL trumpinimo servisas Rytų pusrutulyje, įskaitant ir Lietuvoje).

 • Kurdamas savo vardą būtinai pasistenk naudoti jame kiek įmanoma daugiau skirtingų raidžių, simbolių ir skaičių. Raides pamaišyk didžiosiomis ir mažosiomis. Norėdami tau parašyti, žmonės tave privalės pasižymėti savo Bookmarkuose arba and monitoriaus užsiklijuoti geltoną popierėlį, taigi, matys tave visą laiką ir prisimins apie tave.
 • Prisirink per dieną kiek įmanoma daugiau užsieniečių ir greit patapsi labai populiariu šiukšlių rinktuvu. Tada pasižiūrėk kokia kalba užsieniečiai kalba. Jei anglų, viskas tvarkoj, rašyk jiems japoniškai pasinaudojes Google Translate įrankiu. Pradžiai liksi nesuprastas, po to tave pradės trinti ar net blokuoti. Nenusimink, visas aukštumas pasiekti reikia kantrybės, prakaito ir kraujo…
 • Susirask šventąjį raštą internete ir pradėk kopijuoti po 100 simbolių. Likusius 40 panaudok savo blogui su depresiniais raštais, juokingais video ir kt. bajeriukais reklamuoti. Iš karto supilk visą Pradžios knygą, ar Luko Evangeliją. 3-4 valandos copy-paste ir tu jau ne vieno sekėjo užblokuotas, nes Twitteryje sėdi vien pagonys ir ateistai. Dori krikščionys tavęs nepakęs, arba dėl tavęs nuspręs keisti religiją.
 • Naudok one.lt žargoną rašydamas Twiterryje. Būsi labai mylimas ir gerbiamas, bet vyresni nei 15 greičiausiai tave išjungs ar užblokuos. Ne dėl to, kad neįdomiai kažką rašai, bet dėl to, kad akcentas nesuprantamas.
 • Jei matai, kad turi gerą sakinuką, meti jį visur kur gali – į One.lt, savo blogą, visus komentarus, Twitterį, Blakę, Vibą, Facebooko statusą ir blogus, parašai meilą ir užsidedi savo Skype statusą. Bet būtinai turi būti su nuoroda į tavo blogą. Be nuorodos – apsijuoksi beveik labiau nei su nuoroda.
 • Retkarčiais reikia apie save duoti žinoti keliems savo sekėjams. Surenki jų vardus ir paleidi tokią žinutę @nickname, @nickname, @nickname, @nickname, @nickname, @nickname, @nickname, @nickname ir @nickname yra gaidžiai! arba angliškai @nickname, @nickname, @nickname, @nickname, @nickname, @nickname, @nickname, @nickname and @nickname suck my balls&dick! Visada įdomu stebėti žmonių reakcijas į tokio tipo kvietimą draugauti…

 • Turi savo mėgstamą porno žvaigždžių kolekciją? Nuostabu! Pasidalink ja su draugais naudodamasis twitpic.com ir twiddeo.com (gaila, ten didelių filmų neįkelsi, todėl varyk tuos gerulius kur ekstremalūs. Nu, supranti apie kuriuos čia aš?.. ;)) Tik prieš tai pervadink normaliai “Mano-klasioke-laura.avi” ar “iskyla-gamtoje142.jpg”. Gali dar “suraruoti” geleriją ir įkelti per tweetcube.com, nes nemanau, kad varginsies galerijas sudėti kaip PDF failą.

 • Pritrūkai minčių ir neišeis šiandien “pavaryti tų vidutinių 150 įrašų? Nenusimink tik, o eik į YouTube, susirask visus video apie Britney Spears ar Paris Hilton ir visus sumesk į Twitterį per Tweetube.com - lai žmonės pasižiūri 115-jį kartą. Gaila tik kad neina video iš RedTube.com įdėti, bet manau, kad su laiku rasi būdą ir kaip juos paplatinti :)
 • Atsakinėk žmonėms, kurie reklamuoja naujienas iš interneto pasaulio. Tereikia tik paspausti “Reply” ir įrašyti vieną vienintelį žodį. Pasirink kokį ir naudok vieną valandą. Paskui kurį kitą, bet ne daugiau kaip 5 žodžius per dieną. Žodeliai turi turėti šiokią tokią intrigą, todėl siūlyčiau naudoti: nesąmonė, vėjai, grafomanija, gavno, lizdas (šia suvalkietiškai), bezobrazija, šūdynė, gaidis ir t.t. O taip pat ir angliškai - sucks, ridiculous, miserable, pathetic, nigger, childish etc.

 • Jei esi labai užsiėmęs, nesivargink dėti jokių tekstų, taupyk laiką ir krauk tik nuorodas į savo blogą. Geriau sugaišk šiek tiek laiko susiprogramuoti kokį varikliuką, kad tik vienas nuorodas mėtytų automatiškai (dabar viskas daroma kartu su blogo pavadinimu per visokius Twitterfeed) ir viskas bus čiki… Bet tada pasistenk atnaujinti savo blogą kiek galima dažniau, nes tavo vargšė nuorodėlė pasiklys Twitterio šiukšlyne ir efekto nebus jokio.
 • Tinkamai save reprezentuok reklamuodamas savo blogą. Visada prieš nuorodą pridėk tokius epitetus kaip “Naujausias profo darbas”, “mano šedevras”, “nerealus blogas”, “išskirtinai tik jums, gaidžiukai”, “gimė naujas autoritetas! Autoritetas sako…” “rašau tai, ko negali parašyti nezinau.lt”, “Blogų dievas liepia”, “tikrasis pranašas pamatė” (jei rašai savo pamąstymus apie ateitį) ir t.t. būtinai reikia pabrėžti, kad esi profesionalas savo srityje ir save vadinti “guru”, nes ekspertais gali vadintis visi ir jais niekas šiais laikais netiki…

Vėliau dar patarimų pridėsiu…

Rodyk draugams