Vestuvių dieną norisi, kad viskas būtų tiesiog idealu. Todėl tikrai svarbu žinoti, kad tą dieną vieną iš svarbiausių darbų atlieka tikras profesionalas – daug patirties turintis vestuvių fotografas. Be jokios abejonės, dabar galima nesunkiai rasti gerą fotografą už prieinamą kainą net ir be draugų rekomendacijų. Tiesiog užsukite į internetą, kur kiekvienas fotografas dabar turi savo asmeninę svetainę. Ten pamatysite ne tik jo darbų galeriją, tačiau galėsite paskaityti apie jo patirtį, darbo filosofiją, kodėl jam patinka fotografuoti.

Tiesą sakant, renkantis vestuvių fotografą, labai svarbus ne tik profesionalumas, tačiau ir maloni bendravimui asmenybė. Juk su fotografu jums teks praleisti tikrai nemažai laiko, kadangi jis atliks labai atsakingą darbą jūsų vestuvių dieną ir turės su jumis bendradarbiauti, kad nuotraukos būtų pačios geriausios. Taigi, jeigu prie tokio žmogaus jausitės ne itin maloniai, nesijausite pakankamai jaukiai ir laisvai, nerodysite savo gražios ir nuoširdžios šypsenos, tuomet ir joks profesionalumas nepadės ištaisyti nuotraukų – būtent todėl, pastaruoju metu tapo visiškai įprasta vestuvių fotografą rinktis ne tik pagal atliktų darbų kokybę, bet ir pagal asmenybę. Vienas dalykas, kurio tikrai nepavyks sutaupyti, renkantis fotografą – pinigų. Taip jau yra, kad daugelyje vestuvių planavimo sričių galima kažkiek sutaupyti, tačiau juk fotografo jūs norėsite pačio geriausio, kad tie nuostabūs momentai būtų tinkamai įamžinti ir jūs galėtumėte ir daugelį metų po to stebėtis ir grožėtis puikiai pavykusiomis nuotraukomis ir tobulai įamžintais jūsų tyrais jausmais.

Visgi, norint, kad vestuvių fotografas išnaudotų visą savo talentą ir galėtų jums pasiūlyti tikrai nuostabias nuotraukas, jums taip pat reikėtų žinoti, kad daug kas priklauso ir nuo jūsų. Pavyzdžiui, prieš vestuvių dieną reikėtų tikrai daug ir gerai išsimiegoti – juk turbūt suprantate, kad vestuvių dieną bus mažai ramybės, daug veiksmo. Vadinasi, turite turėti tam tikrą energijos atsargą, kad galėtumėte visą dieną šypsotis savo gražia šypsena ir būti džiaugsmingi. Patikėkite, nuotraukose tai tikrai labai gerai matosi.

Taip pat, būtų gerai, jog vestuvių dieną vaikščiotumėte ir elgtumėtės kaip karalius su karaliene – juk tai jūsų diena, tad būkite pasitempę, laimingi, niekuomet nesikūprinkite. Parodykite, jog tai pati laimingiausia diena jūsų gyvenime. O jeigu dėl ko nors kyla streso, pavyzdžiui, vėluojate į kokią nors iš anksto suplanuotą vietą, tuomet laikas nusiraminti – juk tai jūsų šventė, tad visi jūsų palauks. Jeigu esate labai punktualūs žmonės, tuomet prie kiekvienos vestuvinės „stotelės“ reikėtų pridėti papildomas dešimt – dvidešimt minučių, kad tikrai visur suspėtumėte ir nereikėtų dėl to sukti galvos.

Tokias svarbias ir gražias tradicines ceremonijas kaip žiedo uždėjimas arba balandžių paleidimas reikėtų daryti lėtai, neskubant, atsipalaidavus – taip bus geriau ir pačiai šventės atmosferai, ir, žinoma, nuotraukų foto albumui.

Jeigu norite, kad vestuvių fotografas prigautų visus gražiausius momentus, tuomet pasistenkite iš anksto jį informuoti apie vestuvių eigą. Taip bus galima paruošti idealias nuotraukas, kadangi fotografas visuomet bus vietoj ir laiku. Bendravimas ir bendradarbiavimas su fotografu yra labai svarbus, jeigu norite idealaus rezultato.

Šie patarimai turėtų jums kaip reikiant padėti gražiausią savo gyvenimo dieną.

Patiko (0)

Rodyk draugams