Netiesa, kad tobulos kūno linijos yra sunkaus darbo sporto salėje rezultatas, ir netiesa, kad gera savijauta tai disciplinuoto gyvenimo atspindys. Laimingai, sveikai ir gražiai galima gyventi nevarginant savęs dietomis ir neišleidžiant pinigų masažams. Tereikia pasirinkti tinkamiausią masažuoklį, o tuomet galėsite smagiai lieknėti, padailinti problemines kūno vietas ir puikiai jaustis.

Daug funkcijų viename prietaise

Daugiafunkcinis masazuoklis leidžia sutaupyti pinigų. Juk su vienu prietaisu galite masažuoti ir atpalaiduoti net kelias kūno vietas. Naujos kartos daugiafunkcinis masazuoklis padės ne tik atpalaiduoti raumenis, bet puikiai jaustis. Toks masazuoklis padeda stangrinti kūną, atpalaiduoti kūno raumenis, skaidyti riebalus.

Sportuojantiems toks masazuoklis gali tapti nepamainomu namų įrenginiu. Pirmiausiai todėl, kad jo dėka lengviau atpalaiduosite įsitempusius raumenis, o svarbiausia galėsite savimi pasirūpinti Jums patogioje vietoje ir patogiu laiku.

Specializuoti prietaisai

Ypač populiarūs prietaisai, skirti kelioms probleminėms sritims, t.y. nugarai ir sėdmenims. Šis populiarumas paaiškinamas labai paprastai. Juk daugelio mūsų dirbamas sėdimas darbas nėra geriausias sprendimas kovojant su nugaros ligomis. Kita vertus, tai ne tik sveikatos, bet ir puikios figūros priešas.

Sėdimas darbas ilgainiui gali tapti tokių susirgimų, kaip diabetas, raumenų, stuburo, sąnarių uždegimo priežastimi. Su juo susijęs nutukimas, kuris savo ruoštu dažniausiai lydimas padidėjusio cholesterolio ir širdies bei kraujagyslių ligų. Masažuokliai yra vieni iš geriausių šių ligų prevencijos priemonių.

Reabilitacijai

Taip pat nemažai diskusijų sulaukia, tačiau medikų ir ypač reabilitologų itin dažnai rekomenduojami rankų masažuokliai. Jie skirti sutvirtinti raiščius po įvairiausių traumų, sužeidimų. Taip pat jie padeda stiprinti plaštakos ir rankos raumenis.

Būtina sugriauti mitą, esą tokie treniruokliai yra labai brangūs. Tiesą pasakius jie gali kainuoti nedaugiau už du puodelius kavos. Ypač jeigu bus perkami internetu. Kodėl? Todėl, kad reabilitacijai skirti masažuokliai dažniausiai naudojami ne ilgą laiką. Jie gaminami trumpalaikiam naudojimui, t.y. trims – keturiems mėnesiams. Todėl jų gamybai dažnai naudojamos santykinai nebrangios medžiagos. Tokį nebrangų, bet smagų aparačiuką nebaisu pamesti, jis neužima daug vietos ir gali būti naudojamas praktiškai visur.

Patiko (0)

Rodyk draugams