Jei planuojate keliauti į Angliją, svarbu ne tik susiruošti, tačiau ir pasidomėti kita informacija, kuri kelionę gali praturtinti ir palengvinti. O tuo pačiu ir išgelbėti jus nuo kai kurių nesklandumų. Negalime garantuoti, kad perskaičius šį straipsnį ir suplanavus kelionę į Angliją visi nesklandumai tiesiog išnyks. Kaip visada kelyje gali pasitaikyti nenumatytų atsitikimų. Mūsų įmonė jau ne vienerius metus veža į Angliją. Tad pastebime dažniausiai pasitaikančias nepatyrusių keliautojų problemas, apie kurias trumpai ir pakalbėsime.

Ką turite žinoti jei keliaujate savo automobiliu

Dažnai lietuviai pasirenka vykti į Angliją savo automobiliu. Vienas iš tokios kelionės pliusų, kad galite sustoti kur panorėję, aplankyti ką esate numatę ir greičiausiai sutaupyti. Tad ką svarbu žinoti, prieš pajudant link savo kelionės tikslo.

Pasirinkite nakvynės vietą

Tie keliautojai, kurie pasirenka keliauti vežami mikroautobusu, gali nuvykti į Angliją per pusantros paros. Lietuvoje šiuo metu gausus vežėjų būrys, kuris gali pasiūlyti kelionę į Angliją. Tačiau, jei keliaujate savo automobiliu ir reiks vairuoti pačiam, būtinai pasirūpinkite nakvynės vieta. Rekomenduojama sustoti nakvynei nuvykus apie pusė kelio. Gana nebrangius nakvynės pasiūlymus galite rasti Varšuvoje.

Pasidomėkite kokie leistini alkoholio ir cigarečių kiekiai

Kai kurie lietuviai norėdami nudžiuginti savo draugus ar giminaičius gyvenančius svečioje šalyje lauktuvių įsideda daugiau nei galima. Prieš išvykdami pasidomėkite kokie alkoholio ir cigarečių kiekiai. Nes muitinėje gali laukti nemalonūs netikėtumai.

Kur keisti valiutą

Turbūt visi keliautojai žino, kad pats nepalankiausias keliautojo piniginei valiutos kursas būna oro uostuose. Tad šį variantą rekomenduoja iš karto atmesti. Tad rekomenduojame nuvykus Angliją pasidomėti koks bankas gali pasiūlyti jums geriausią kursą. Taip pat galima ir internetu apmokėti, o grynus pinigus jums pristatys tiesiai į namus.

Kokie kelionės savo mašina minusai

  • Gana daug laiko sugaištama kelionės planavimui. Juk jei keliaujate pirmą kartą greičiausiai nežinote nei kokiais keliais važiuoti. Visa tai reikalinga sužinoti ir susiplanuoti.
  • Taip pat svarbu patikrinti ar mašina techniškai tvarkinga. O čia vėl nenumatytos išlaidos.
  • Užtrunkama daugiau laiko. Kelionė savo mašina gali ir šiek tiek prailgti. Ypatingai, jei važiuojate be sustojimo ir norite pasiekti Angliją kuo greičiau. Tad jei nusprendėte keliauti automobiliu, pasinaudokite proga aplankyti ir kitas šalis, žymias vietoves. Taip vienu šūviu nušausite daugiau zuikių. Kelionė ne tik neprailgs, bet ir bus turininga ir kupina įspūdžių.

Patiko (0)

Rodyk draugams