Priaugti svorio galima siekti dėl įvairių priežasčių. Vieniems trūksta papildomų kilogramų, kitiems raumenų, todėl ir vienu, ir kitu atveju stengiamasi priaugti masės įvairiais būdais – pradedant įvairiomis treniruotėmis ir baigiant dažnu ir kaloringu mitybos planu. Tačiau persistengti nederėtų. Viską rekomenduojama atlikti taisyklingai. Tad kaip priaugti svorio tinkamai?

Treniruotės masės auginimui. Ne paslaptis, jog raumenys sveria daugiau už riebalus. Būtent todėl jų auginimas yra daug svarbesnis tiek organizmo sveikatai, tiek asmeniniam malonumui. Specializuotos masės auginimo treniruotės yra kiek kitokios už įprastines. Jos pasižymi didesniu krūviu raumenims, todėl treniruotės metu stengiamasi dirbti su didesniais svoriais, darant mažiau pakartojimų. Taip raumenims suteikiamas didesnis streso kiekis, kuris stimuliuoja raumenų skaidulas, taip priversdamas raumenis augti daug greičiau.

Mitybos ypatumai. Kad treniruočių metu raumenys nepatirtų dehidratacijos, reikia gerti daugiau vandens. Didelis krūvis bei skysčių trūkumas kenkia raumenims bei stebėtinai prailgina jų atsigavimo laiką po treniruotės. Vanduo organizmui padeda pašalinti treniruotės metu susidarančias kenksmingas medžiagas, tad gerti daug vandens yra tiesiog būtina. Tačiau kaip priaugti svorio padeda mityba? Taip, tai ne tik vanduo, bet ir įprastas maistas, kuri vartojame kiekvieną dieną. Jo reikia valgyti daugiau bei riboti tam tikrus produktus, turinčius daugiau riebalų. Kuo daugiau baltymų bei angliavandenių bus maisto sudėtyje, tuo daugiau žaliavos gaus raumenys.

Papildai. Taigi, valgyti reikia daug ir dažnai, tačiau to ne visuomet pakanka. Kuo daugiau raumenų užsiauginti norima, tuo daugiau angliavandenių, baltymų bei riebalų reikia. Kartais pasisavinti visų būtinų maisto medžiagų yra neįmanoma, todėl pasinaudoti koncentruotų papildų privalumais yra labai naudinga sportuojančio žmogaus organizmui. Taip gaunamas papildomas energijos pliūpsnis bei elementai būtini kaulams ir sąnariams. Papildus įsigyti galima įvairiose prekybos vietose, sporto klubuose bei, žinoma, internetinėse parduotuvėse. Tai puiki investicija į gerą kūno formą.

Kaip priaugti svorio? Taip, tai klausimas vertas dėmesio, kadangi tiek sportuojantis žmogus, tiek norintis priaugti svorio asmuo turi surasti atsakymą į šį klausimą. Kai ryžtamasi permainomis, reikia tiesiog nenuleisti rankų. Stebėkite rezultatus, žymėkite progresą bei motyvuokite save nepasiduoti.

Patiko (0)

Rodyk draugams