Šiais laikais dantys atlieka ne tik įprastą kramtymo funkciją, tačiau ir estetinę. Natūralu, kad visi nori turėti gražius dantis, tad jeigu Jums įdomu, ar natūraliu būdu nieko nedarant dantims galima juos išlaikyti baltus - atsakymus jus nuliūdins. Net jeigu ir reguliariai valysite dantukus - nepavyks išlaikyti visiškai baltos šypsenos. Paprasčiausiai, dėl maisto dantys po truputį keičia savo spalvą ir jeigu norite žinoti, koks būdas geriausiai atnaujinti dantų spalvą - dantų balinimo pieštukas.

Dažnai sakoma, kad dantų spalva priklauso nuo gimimo ir jeigu Jūsų kaulas gelsvas - tokiu atveju jokios priemonės nepadės jam atgauti baltesnės spalvos. Tai nėra visiška tiesa, kadangi specialios balinamosios priemonės gali bent pora tonų pašviesinti dantukus. Žinoma, greta reikalinga ir reguliari dantų priežiūra.

Kas yra dantų balinimo pieštukas?

Dantų balinimas galimas ne tik apsilankius pas stomatologą, tačiau ir namuose. Siūlome labai platų įvairiausių priemonių pasirinkimą: nuo kapų iki balinamojo pieštuko. Pastarasis pigesnis ir mažesnis, tad žmonės labai dažnai renkasi būtent šį balinimo būdą. Dantų balinimas pieštuku yra greitas būdas kiek pašviesinti dantukus. Specialios priemonės parduodamos specializuotose prekybos vietose bei internetu.

Norite sužinoti, kodėl balinimo pieštukas yra toks populiarus ir kodėl ir toliau intensyviai populiarėja? Kadangi jis prieinamas visiems, kurie nori kiek gražesnės šypsenos! Dar vienas pliusas, kas jį naudoti yra labai paprasta. Pieštukas išsisuka kaip lūpdažis iš kurio tekančią masę reikia užtempti ant dantukų ir palaikyti bent jau dešimt minučių. Ši dantų pasta ir yra pagrindinė medžiaga, kuri balina dantukus. Rekomenduojama procedūrą kartoti bent jau du kartus per parą, kad pavyktų pasiekti norimą rezultatą. Instrukcijose dažnai nurodyta, kad galima tepamą masę naudoti tiek kiek norite, tačiau du kartais per parą yra optimaliausias variantas, kurio laikytis rekomenduojame.

Atsargumas gėdos nedaro

Kodėl nevertėtų pieštuko naudoti ypač dažnai? Kadangi jo sudėtyje yra medžiagų, kurios kiek mažina emalio kiekį. Jeigu naudosite du kartus per parą - tokiu atveju dantukų emaliui nieko nenutiks. Priešingu atveju apsauginis dantuko sluoksnis bus kur kas menkesnis. Ypač tokios balinamosios priemonės nėra naudingos dantukams, kurių emalis jau dabar yra pažeistas, tad visai naudinga pasitarti su gydytoju-stomatologu, ką jis galvoja apie Jūsų norą balintis dantukus. Jis gali ne tik informuoti, ar procedūra galima, tačiau taip pat patartų, kokia balinimo priemonė Jums tinka labiausiai. Prieš balinimą visada naudinga atlikti burnos higieną ir sutvarkyti visus dantukus. Tokiu atveju visi dantų balinimo būdai Jums tiks.

Dantukų balinimo šalutinis poveikis

Dantų balinimo pieštukas dažniausiai neturi jokio šalutinio poveikio, kuris galėtų paskatinti ignoruoti tokį puikų pasiūlymą. Tiesa, kai kurie žmonės skundžiasi, kad po balinimo procedūrų dantukai tampa kur kas jautresni. Jeigu nenorite susidurti su jautriomis dantenomis - tokiu atveju įvertinkite, ar balinimas yra reikalingas.

Jautrumas pasireiškia gana retai ir jeigu norite būti tikras, kad Jums taip nenutiks - tokiu atveju pasitarkite su gydytoju, kuris įvertinęs jūsų dantukų būklę pasakys, ar jie gali būti dalinami.

Balinimas - galimybė turėti gražius ir baltus dantukus, tačiau svarbiausia, kad jie būtų sveiki.

Patiko (0)

Rodyk draugams