Kirpykla žmogaus gyvenime yra viena tų įstaigų, į kurias vaikščioti malonu, net jei ten ir palieki pinigus. Vyrai paprastai mėgsta eiti neplautomis galvomis, kad už 2-5 litus jiems galvą išplautų simpatiška kirpėja. Galvos masažas - pasakiškas dalykas, kuris daugumą veža. Moteriškės ten eina šiaip turiningai laiką praleisti, nes kirpėjai galima papasakoti tokių dalykų, kokių draugėm nepasakosi, nes išpliurps. Po to pusvalandžio išėjęs jautiesi kaip nuoga galva, bet tada norisi kuo greičiau grįžti į namus ar pas draugus ir pasirodyti su visais savo pasikeitimais. Galima sakyti, kad kirpykloje susimoki už gerą nuotaiką vieną dieną, patogumą savaitei ar dviem ir malonų bendravimą, kurį gauni kalbėdamas su kirpėjomis.

Kirpėja yra ypatingas žmogus. Tai ir grožio meistrė, nes padaro mus gražesnius, ir chemikė, nes puikiai nusimano plaukų priežiūroje, truputį ragana, nes nuolatos skleidžia kerus ir buria kažką… Aišku, kirpėja yra ir puiki pašnekovė, nes gali prakalbinti žmogų, palaikyti pokalbį ir, žinoma, išklausyti. kartais kirpėja yra puiki psichologė, nuolatos raginanti keisti šukuoseną. Nuo šukuosenos pakeitimo keičiasi ir gyvenimo stilius - pasiskaitykite garsiausius verslo sėkmės rašytojus, kurie kaip susitarę kalba apie tai, kad pirmiausiai reikia keisti savo aplinką, tada gyvenimą, o jau tada ir verslą…

Kirpykla yra įstaiga, kuri traukia dėl paslaugos ar kirpėjo. Dažnai interjeras kirpykloje yra prabangus, tačiau ar jausitės gerai, jei prastai aptarnaus, nesikalbės, nukirps bet kaip ir dar nuplėš daugiau pinigų? kartais atėję į neišvaizdžią kirpyklą ir papuolę pas linksmą ir simpatišką kirpėją taip puikiai praleisite laiką, kad apsilupinėjusios sienos net nepastebėsite. Taigi pasakymas, kad kirpykla apgriuvusi nereiškia, jog joje apkirps prasčiau, nei prabangiame salone.

Kirpėjos - ypatingos merginos. Jos puikiai supranta kaip iš grožio pasidaryti turtus. Ne veltui Tuniso prezidentas Ben Ali, kurį neseniai nuvertė, buvo stipriai įtakojamas jaunos žmonos, kuri prieš tai dirbo kirpėja. Ji ir prostituciją Tunise buvo legalizavusi, ir padarė visą savo giminę turtinga. Aišku, paprastų tunisiečių sąskaita, dėl to ir kilo sukilimas… Taip pat pastebėkite, kad kirpėjos dažnai susiranda turtingus vyrus, pačios važinėja džipais, keliauja po pasaulį. Iš kur tokie pinigai, kai kirpimas yra vos 20-25 litai, o per dieną užsuka po 10-20 žmonių? Tik apsukrumas ir žmogaus pažinojimas joms atveria plačias duris į įvairiausias galimybes.

Kirpėjai krizė - nebaisi. Net ir dirbdama namie ir kirpdama kaimynus, draugus ir pažįstamus ji gali susirinkti tiek pat, kiek uždirbtų prabangiame salone. Visiems kirptis reikia, o moterims ir dažytis. Kirpykloje brangu, o namuose galima ir savo dažus atsinešti…

Aš pats ne kirpėjas, tad paklausite, iš kur tiek žinau apie šios profesijos užkulisius? Mano žmona Vilma yra nuostabi kirpėja, jau 12 metų dirbanti šį daug jėgų reikalaujantį darbą. Šiuo metu ji darbuojasi Vilniuje, Fabijoniškėse, kirpykloje “Kirpkis LT”, Ateities gatvėje (prie Norfos priešais PC Mandarinas). Jei reikia apsikirpti, rekomenduoju pas ją užeiti. Ji vyrus kerpa už 20 Lt, o moteris - 25 Lt. Dažo Keune dažais nuo 40 Lt. Kainos normalios, tiesa? Labai rekomenduoju kirptis pas ją, o ne pas ką kitą :) Juk suprantat dėl ko… :)

Patiko (0)

Rodyk draugams