Kaip pastebi pažinčių internete ekspertai, vis dažniau merginos ieško vaikinų, o pažintys virtualiame pasaulyje yra kur kas populiaresnės nei realiame. Šiandien vis daugiau galime rasti ir skelbimų su antrašte „mergina ieško vaikino”. Daug negalvojus į galvą ima lysti statistiniai duomenys: statistiškai merginų yra šiek tiek daugiau nei vaikinų. Tačiau kažin, ar tai yra priežastis, kodėl merginos sau ieško antrosios pusės. Realesnis ir logiškesnis paaiškinimas būtų toks, kad merginoms vaikinus užkalbinti realioje erdvėje yra šiek tiek sunkiau, jos varžosi, drovisi, bijo likti atstumtos ir nesuprastos - juk dažniau pirmąjį žingsnį žengia vyrai ir renkasi būtent jie. O štai vaikinai labiau linkę širdies damos ieškoti realiame pasaulyje, ne internetu. Bet kokiu atveju egzistuoja savos taisyklės ir savi stereotipai.

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, taigi sunku būtų jį bandyti įsprausti į kažkokius rėmus ir tiksliai nusakyti, kurs jis ieško pažinčių. Tačiau aišku, kad internetu sužavėti ir palaikyti pokalbį yra kur kas sunkiau negu susitikus akis į akį. Kaip parodė atliktos apklausos apie internetines pažintis ir jų tikslus, mergina ieško vaikino norėdama rimtų santykių su įsipareigojimais, ji tikisi sukurti šeimą ir anksčiau ar vėliau susilaukti vaikų. Tuo tarpu vyrai yra nelinkę įsipareigoti ir taip toli į priekį nežiūri - jiems svarbu rasti draugę, su kuria smagu leisti laisvalaikį ir niūrius vakarus, vyrai retai linkę kažką pažadėti, ypač jei draugystė visiškai neseniai prasidėjo.

Internetinės pažintys tampa ypatingos tuo, kad ir jos sukelia šiltus jausmus ir sentimentus tam tikram žmogui: neretai atsitinka taip, kad du žmonės vienas kitu labai stipriai susižavi dar iki įvykstant realiai pažinčiai. Kiti tai vadina ir įsimylėjimu. Kai kurie žmonės, interneto erdvėje esantys ilgą laiką, teigia, kad jie išgyvena visas emocijas, kurios išgyvenamos ir įprastai, realiame pasaulyje. Susirašinėjančius žmones lydi susi-avėjimas, džiaugsmas, meilė, nusivylimas, liūdesys, pažeminimas ir kitos emocijos, neatskiriamos nuo dviejų priešingos lyties atstovų santykių.

Kartais internetinė pažintis perauga į stiprią meilę ir susipažinę žmonės susituokia, susilaukia vaikų. Ir neegzistuoja toks amžius, kuris yra tinkamas pažintims internete megzti: anksčiau pažinčių portalus okupavę buvo vien paaugliai ir jaunimas, o šiandien tendencijos kinta. Galima pamatyti vis vyresnių žmonių, bandančių surasti gyvenimo partnerį. Daugiausia tai žmonės, kurie jau vieną kartą buvo sukūrę šeimas, bet santuoka nenusisekė ir jie buvo priversti ieškoti naujų pažinčių, naujų draugysčių. Itin dažnai pasirodo skelbimų, kur mergina ieško vaikino laisvalaikiui, t. y. jai yra reikalinga materialinė parama - net ir tokie dalykai skelbimuose nėra nuslepiami. Visuomenė ir patys žmonės laisvėja, jie supranta, koks šiandien yra brangus laikas, tad stengiasi jo nešvaistyti tuščiai.

Patiko (0)

Rodyk draugams