Visi mes esame žmonės ir visi mėgstame ankščiau ar vėliau paišlaidauti. Ne vienu atveju prekybos centruose ar pramoginėse kelionėse išleidžiame kur kas daugiau pinigų, nei iš tikrųjų sau galime leisti. Tokiais ir kitais atvejais dažniausiai gelbsti greitieji kreditai, tad svarbu žinoti jų teikimo sąlygas, privalumus bei kredito rūšis, kurių, beje, yra ne viena.

Šiuo metu pasiskolinti pinigų galima labai įvairiai. Tai galima daryti keliais skirtingais būdais, kurie įvairiose situacijose gali būti daugiau ar mažiau patrauklūs. Daugelis puikiai žino įprastas greitąsias paskolas, kurių metu galima greitai ir vos per kelias minutes gauti pinigų kasdienėms išlaidoms ir pirkiniams, tačiau kur kas mažiau žinomos (bet ne ką prastesnės) yra paskolos su užstatu.

Kokie yra tokių kreditų privalumai?

Tenka pripažinti, jog pinigų dažnai pritrūksta įvairiose kasdieninėse situacijose. Tokiais atvejais vos per kelias minutes suteikiamos greitos paskolos padeda itin greitai išspręsti problemą. Tuo tarpu kreditai su užstatu klientui suteikia kur kas daugiau privalumų.

1. Didesnė paskolos suma.

Įprastas kreditas vartotojams dažniausiai siūlo ne itin didelės sumos paskolas. Taip yra todėl, nes ši paslauga yra labiau pritaikyta kasdienėms paslaugoms, pirkiniams ar kelionėms. Kitu tikslu šią paskolą gauti nėra patogu ar naudinga, tačiau su užstatu įsigyjamas kreditas paprastai būna kur kas didesnis.

Pavyzdžiui, ne viena įmonė savo klientams siūlo auto paskolos paslaugą, kurios pagalba galima gauti pinigų už vairuojamą transporto priemonę – šiuo atveju ji būna kaip užstatas. Už lengvąjį automobilį ar motociklą galima gauti net iki 90% transporto rinkos vertės. Žinoma, transporto priemonė turi atitikti įmonės sąlygas ir techninius reikalavimus.

2. Lankstesnės paskolos sąlygos.

Kreditai su užstatu leidžia klientams kur kas lengviau pasiskolinti pinigų. Viena svarbiausių sąlygų paskolai gauti yra užstatas ir jo vertė. Dažniausiai įmonės siūlo teikti paskolą už asmeninę transporto priemonę, kuri yra įregistruota vartotojo vardu. Būtent tai ir leidžia klientui sėkmingai gauti kreditą, neatsižvelgiant į jo pajamas.

Tiesa, nuolatinis darbas ar gaunamos pajamos yra lygiai taip pat svarbus faktorius siekiant gauti paskolą, tačiau nėra pats svarbiausias kriterijus. Įmonėms dažnai užtenka užstato, kad paskolos procesas galėtų būti pradėtas vykdyti.

3. Paprastas paskolos procesas.

Kreditą galima gauti kiekvienam patogiausiu būdu. Galima užpildyti paraišką internetinėje svetainėje, skambinti telefonu, apsilankyti klientų aptarnavimo skyriuose. Visais šiais atvejais pavyks itin greitai susisiekti su konsultantais, kurie padės Jums įvykdyti visus būtinus žingsnius paskolai gauti.

Jei nusprendėte pasinaudoti auto paskolos paslaugomis, paraiškos formoje reikės nurodyti savo automobilį. Jį vos per 30 minučių įvertinę specialistai pateiks automobilio rinkos vertę ir galimą paskolos dydį.

4. Nebūtina turėti nuolatinį darbą.

Daugeliu atvejų, kad paskola būtų sėkminga, kredito įmonės tikrina klientų gebėjimą laiku grąžinti skolą. Tai reiškia, jog yra tikrinama jų kredito istorija ir gaunamos pajamos. Tuo tarpu paskola su užstatu taiko šiek tiek lankstesnes sąlygas, kadangi paskolai gauti nebūtina turėti nepriekaištingų pajamų. Tam tereikia tinkamos transporto priemonės, kuri tarnautų kaip užstatas.

5. Finansinio turto saugumas.

Ko gero, ne vieną kartą teko girdėti istorijas, kai greitą paskolą pasiėmęs asmuo pateko tik į dar didesnes finansines problemas. Tai situacija, kurioje nei vienas nenorėtų atsidurti. Būtent šią problemą ir padeda išspręsti kreditai su užstatu. Jei nepavyksta laiku grąžinti paskolos, su įmonėmis galima papildomai susitarti dėl termino pratęsimo ar kitų paskolos sąlygų pakeitimo. Na, o pačiu blogiausiu atveju – prarasite tik užstatą, o visa kita liks savo vietoje.

Patiko (0)

Rodyk draugams