Lietuvoje automobilių nuoma – sparčiai populiarėjanti paslauga, kuria naudojasi ne tik į mūsų šalį atvykę užsieniečiai, bet ir vis daugiau vietinių gyventojų. Dažniausiai automobiliai nuomojami didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Kad ir kaip keistai skambėtų, tačiau į šį sąrašą nepatenka Panevėžys. Pabandžius interneto paieškos sistemose surasti automobilių nuoma užsiimančias įmonės, akivaizdžiai matome, kad tokių įmonių šiame mieste bent dešimt kartų mažiau nei sostinėje, o ir nuo kitų didžiųjų miestų Panevėžys gerokai atsilieka.

Būtų sunku vienareikšmiškai atsakyti į klausimą, kodėl susiklostė tokia situacija. Aišku viena, kad rinkoje pasiūla visuomet orientuojasi į paklausą, o norėdami išsinuomoti automobilį tiesiog pasinaudokite esama situacija, mat ekspertai teigia, kad šalies sostinėje ir kituose didesniuose miestuose automobilių nuomos paslaugų paklausa yra didžiulė ir tuo sėkmingai naudojasi ten įsikūrę automobilių nuomos įmonės keldamos savo paslaugų kainas. Tuo tarpu tuose miestuose ar rajonuose, kur automobilių nuomos poreikis daug mažesnis, pačios nuomos paslaugos gali būti žymiai pigesnės. Tad sumanūs klientai tai puikiausiai išnaudoja savo naudai, ir jeigu jums prireikė išsinuomoti automobilį, atminkite, kad verta pasidomėti automobilių nuoma Panevėžyje.

O situacijų, kai prireikia išsinuomoti automobilį gali būti įvairių. Automobilių nuoma būna trumpalaikė arba ilgalaikė. Trumpalaikės nuomos atveju transporto priemonė nuomojama vienai ar kelioms dienoms. Dažniausiai to prireikia, kai rengiama kokia nors šventė – vestuvės, krikštynos ir pan., kur reikalingas prabangus ir išskirtinis automobilis, padedantis kurti nepamirštamą visos šventės atmosferą, arba organizuojamas koks nors renginys, kuriame reikalinga didesnė transporto priemonė, kad būtų galima iš karto pervežti didesnį dalyvių ar svečių skaičių. Iš tiesų, trumpam išsinuomoti automobilį gali prireikti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Pavyzdžiui, senovinio, antikvarinio automobilio prireikia organizuojant teminę fotosesiją ir pan.

Ilgalaikę automobilio nuomą paprastai pasirenka įmonės, taip aprūpindamos savo darbuotojus transporto priemonėmis. Įmonėms ši paslauga naudinga, nes joms pačioms nereikia pirkti brangių automobilių. Be to, išsinuomojus automobilius, nebereikia patiems rūpintis jų technine priežiūra, padangų ar kitokio inventoriaus sandėliavimu ir pan. O, transporto priemonei nusidėvėjus, įmonėms nereikia galvoti, kaip tą automobilį realizuoti, jis paprasčiausiai grąžinamas nuomos įmonei. Tad, jeigu įmonė automobilius naudoja intensyviai, tai juos nuomodama, ji gali nemažai sutaupyti tiek pinigų, tiek laiko.

Patiko (0)

Rodyk draugams