Turbūt šimtą kartų girdėtas ir kiek pabodęs posakis „atsarga gėdos nedaro“ tikrai ne iš piršto laužtas. Protingi ir visas situacijas apgalvojantys žmonės daro viską, kad apsaugotų savo turtą, artimuosius bei, žinoma, save. Kartais net ir pačios paprasčiausios priemonės leidžia jaustis kur kas jaukiau, saugiau, patikimiau. Viena jų – lauko šviestuvai. Jie reikalingi gyvenantiems daugiabučiuose, nuosavuose namuose ar turintiems didesnius pramoninius, ūkinius pastatus. Kokia jų nauda?

Visų pirma, bet kokia apšviesta teritorija suteikia vidinį saugumo jausmą. Žinodami, kad lauke viskas aiškiai matoma, žmonės ne taip bijo žvelgti pro langą ir reaguoti į pašalinius žmones, siluetus ar garsus. Lauko šviestuvai atbaido ir kitus: pagalvokite, ar asmuo, norintis pažeisti įstatymą bei draudžiamu būdu įsibrauti į svetimą teritoriją, rinksis ryškiai nušviestą aplinką, ar tamsų, niekam nematomą ir neužkliūnantį kampelį?
Taip pat verta paminėti, kad lauko šviestuvai yra naudingi ir apšviestos teritorijos gyventojams bei darbuotojams. Jei kalbame apie nuosavą namą, turint kokybišką, ryškų, tinkamai nukreiptą apšvietimą, aiškiau matomas įvažiavimas į kiemą. Be to, atėjus rudeniui ar žiemai, vakarai tampa trumpesni, o su jais ateina ir tamsa. Tau reiškia, kad keliaujant iš darbo, mokyklos ar kitų užsiėmimų, būtinos ryškios lempos, leidžiančios įvertinti kelio saugumą, patikimumą. Juk tamsoje gali visai nesimatyti aštrūs daiktai, slidžios lapų krūvos ar ledo atkarpos. Tad šiuo atveju lauko šviestuvai gali padėti išvengti nelaimės.
Lauko šviestuvai – puiki išeitis norintiems vakarus leisti atviroje erdvėje. Stilingai įrengti ir į norimus objektus nukreipti šviesos šaltiniai leis be jokių trikdžių rengti šeimos vakarienes, draugų susibūrimus ar kitas šventes. O svarbiausia tai, kad lauko šviestuvai neleis svečiams paklysti ir vieni kitiems būsite aiškiai matomi. Nors daugelis žmonių nesureikšmina lauko apšvietimo, visiems gerai žinoma, kad linksminantis atsitinka labai daug nelaimių, ypač, jei susirenka žmonės, turintys mažamečių vaikų. Žaisdami jie gali užkliūti, nugriūti, nepastebėti pavojingų objektų ir pan. Kryptingi, reikalingiausias zonas akcentuojantys lauko šviestuvai leis pavojų sumažinti iki maksimumo, todėl dėl savo vaikų saugumo galėsite jaustis visiškai ramiai.

Patiko (0)

Rodyk draugams