Net neprašykite, baneriuko neįsidėsiu! Aš esu vienas iš tų šimtų žioplų tinklaraštininkų, kurių HTML žinios yra super paprastos ir apsiriboja vien tik nuorodos kodo parašymu, tad įkelti banerį be jokių “žingsnis po žingsnio” instrukcijų bus labai sunku, o tuo labiau ant piešinuko uždėti nuorodą. Tada, į ką ji turėtų vesti? Gal į šį įrašą? Hmm… tai kad ne! Paklauskime super marketingisto Arnoldo, kodėl nėra paruoštas HTML kodas, kuriame jau būtų ir Login.lt hostinamas įvairių formatų logo, ir ALT tekstas, ir nuoroda į konkretų puslapį (pradžios ar pranešėjų)? Greičiausiai Arnoldas atsakys, kad laiko stoka… Man irgi laiko stoka reklamuoti Login konferenciją, juo labiau, kad už tai nieko negausiu atgal. Na bet gal ne man tokius elementarius SEO principus ponams organizatoriams aiškinti… ;) Gal jiems to visai nereikia?..

Šiandien parašiau pasiūlymą temai. Prašė pasiūlyti, tai ir parašiau. Manau, kad Ateitis yra labai platus reikalas, kurį užtikrina pastovus finansavimas. Taigi, kaip pats internetas gali užtikrinti interneto ateitį Lietuvoje ir reikėtų kalbėti. Tikiuosi, iš užsienio sukviesti savo sričių profai sugebės iš lietuvių namudininkų galvų išmušti vis dar gromuluojamus “briedus”, kad Lietuvoje iš interneto uždirbti neįmanoma. Šie metai yra ypatingi tuo, kad 2010-siais nemažai raštingų žmonių bandys kažkaip papildomai užsidirbti iš to, ką neblogai daro, tad jiems reiktų padėti. Taip, jiems reiktų paaiškinti, kas per vienas yra partnerystės (affiliate) marketingas, kuo jis skiriasi nuo internetinės frančizės ir kaip galima būtų uždirbti pinigėlius net neturint tūkstančių lankytojų. Dabar lietuviai pamatę bet kokį affiliatinį linką triūbina visiems, kad puslapiui reputacijos TAI neprideda, bet 125×125 px reklaminis skydelis tinklaraštyje yra norma. Tai rodo didelį neišprusimą šioje srityje, tad tokia teigiama konferencija, sėkmingai pakeitusi išsikvėpusią InfoBalt parodą, galėtų imtis daugiau šviečiamojo vaidmens. Tikėsimės mano pasiūlymas bus išgistas ir pamatysime bent vieną pranešėją, skaitantį pranešimą šia tema. Čia neturiu omeny savęs, nes dirbu specifinėje rinkoje užsieniui, tad vos tik apie Lietuvos rinką prabilęs būčiau išjuoktas kaip koks atsilikėlis.

Šiaip pranešėjai geri ir įvairiapusiai. Tikiuosi, jie papasakos ne vieną sėkmės istoriją, kuri paskatins lietuvius išlįsti iš po savo papuvusio kelmo ir imtis veiklos, kuri vėliau padarytų mūsų visų ATEITĮ šviesesne ir gražesne.

P.S. Konferencijoje aš dalyvausiu 99% (1% palieku nelaimingam atsitikimui ar tą dieną išpulsiantiems kokiems kitiems mokymams).

Patiko (0)

Rodyk draugams