Tikrai ne vienas daiktas turi įtakos miegamojo interjero malonumui. O lovatiesės neabejotinai užėmusios didelę įtakos zoną.

Kas yra interjero malonumas? Ir kodėl kalbame apie įtakos zoną? Pastarasis apibūdinimas, nors ir pateikiamas perkeltine reikšme, interjero temoje gana svarbus. Ar tai valgomasis, ar darbo kambarys, ar miegamasis, kiekvienoje erdvėje dizaino visumą sudaro tam tikri daiktai. Kai kurie yra kaip smulkūs akcentai, o kiti – reikšmingiausi ir labiausiai pastebimi dalykai. Kitaip sakant, itin tvirtai charakterizuojantys kambarį.

O kas gi tas interjero malonumas? Galbūt kokiame nors veikale, skirtame dizaineriams, šio termino ir nerastumėte, tačiau, gerai pagalvojus, interjero grožis yra interjero malonumas. Juk taip? Niekas nepareiškia: „Koks gražus interjeras, fu, koks nemalonus.“ Arba taip: „Koks negražus interjeras, tikras malonumas.“ Jei tokių frazių aptiktumėte internete, tikriausiai kiltų klausimas, ar tik ne automatiškai išversta.

Žvelgiant į asortimento platybes tampa akivaizdu, jog lovatiesės skirtos net išrankiausiems. Net tiems, kuriems svarbu, kad miegamajame kiekviena kertelė būtų maksimaliai suderinta. Pasirinkimas, kuris įkvepia ir dizainerius. Turbūt sutiksite, jog šis įvertinimas tobulai pristato lovatiesių pasiūlą internete. Būtent tam skirsime antrąją straipsnio dalį.

Lovatiesės internetu

Lovatiesės elektroninėse parduotuvėse ne tik pigesnės. Čia jos ir labai dailios, įvairių matmenų. Tai reiškia, kad galima įsigyti kiekvienam miegamajam, kiekvienai lovai ir kiekvienam skoniui.

Ypač pravartu ir tai, kad internete galima pasižvalgyti, kaip skirtingų spalvų lovatiesės atrodo vienokiame ar kitokiame kambaryje. Pavyzdžiui, norite šviesios lovatiesės ir dairotės į paveikslėlius, kaip daugmaž toks sprendimas „įsipaišo“ į bendrą interjero vaizdą.

Kadangi renkatės internetu, taip pat turite laisvą prieigą prie straipsnių, kurių pagrindinė tema – interjero dizainas. Miegamojo erdvė – intymus namų kambarys, kuriame stengiamasi sukurti šį tą malonaus, išraiškingo ir jaukaus.

„Įtakos zonos“

Kad ir kaip įdomiai ar juokingai skambėtų „įtakos zonos“ (žr. straipsnio pavadinimą), tačiau visa tai – tikra tiesa. Juk interjero sprendimai tarsi padalyti į mažesnius ir svarbesnius. O lovatiesės, be jokių abejonių, patenka į reikšmės olimpą.

Pats miegamasis taip pat nestokoja reikšmės, palyginti su kitais kambariais. Gerai pailsėjus pabundama žvalia galva ir imamasi veikti.

Patiko (0)

Rodyk draugams