Nesinori neigti to kas aišku darosi kiekvienam - Lietuvoje vis daugiau žmonių nuo stipriųjų alkoholinių gėrimų pereina prie alaus. Tačiau alkoholizmas vis tiek nemažėja. Pinigai yra išleidžiami į alkoholinių gėrimų rinką, o gaminantiems maistą ar kitus produktus išlieka sunku, nes tie pinigai nesugrįžta į apyvartą.

Tačiau šiame straipsnyje mes norime apžvelgti kokie receptai turi pasirinkti alaus mėgėjams. Visgi vasaros metu norisi atsigaivinti alumi ir kažką išsikepti gamtoje. Jeigu jūsų meniu nėra alaus, o labiau yra pasirenkami alkoholiniai kokteiliai, šis straipsnis vis tiek jums padės.

Daug žmonių prie alaus renkasi įvairiausius čipsus, keptą duoną ir panašius nesveikus dalykus, kurie tikrai eina į kūna. Tačiau, jeigu prie alaus mėgstate užkandžiauti - darykite tai protingiau. Geriausiai tam tiks mėsos patiekalai, kurie yra kepti sveikai tarkim - ant žarijų. Tokie receptai kaip skaniai iškepti šašlykai tikrai pagelbės Jums nepriaugti tiek svorio ir gyvenimas bus lengvesnis.

Mėsa gali būti paruošta įvairiausias būdais, nuo A iki Ž. Geriausia mėsą marinuokite patys - šitaip ji taps dar sveikesnė, o alus ir kiti alkoholiniai kokteiliai, ne taip reaguos į užkandžių daromą poveikį. Jeigu mėsą marinuosite su svogūnais, pipirais ir t.t. ir stengsitės naudoti kuo mažiau pomidorų padažo ir majonezo - tuo didesnė tikimybė, jog priaugsite mažiau svorio ir einant senyn išliksite sveikesne ir ištvermingesni.

Taigi kaip matote, svarbiausia pasirinkti teisingus patiekalus, o tiksliau turi būti pasirinkti teisingi receptai. Ir jūsų gyvenimas gali tapti sveikesnis, tiesiog reikia netingėti, o tokiu būdu ir nereiks atsisakyti alaus ir kito alkoholio. Žinoma, jis vis tiek išliks pavojingas, bet ne tiek. Visame kame įmanoma sumažinti jo blogą poveikį.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo tiems, kas mėgsta užkandžiauti gerdami alų. Mes taip pat Jums pritariame, kad alus su užkandžiais tampa du kartus skanesni. O užkandžiai be alaus, tokie kaip čipsai ar traškučiai apskritai yra nevalgomi. Šį straipsnį parašėme iš savo asmeninės patirties - gyvenimas privertė numesti šiek tiek svorio, o teisingai pasirinkti receptai prie alaus tai padėjo padaryti.

Patiko (0)

Rodyk draugams