Ketinate aplankyti Daniją? O gal tenka dažnai keliauti į šią šalį iš Lietuvos ar atvirkščiai? Keliaujant vieną kartą atostogoms, žinoma, galima keliauti lėktuvu, nes tai labai patogu ir greita. Tačiau jei tenka dažnai vykti šiuo maršrutu, kelionės lėktuvu gali atimti nemažai santaupų. Tokiu atveju šaunus pasirinkimas – mikroautobusai į Daniją. Lietuvoje įsikūrusios kelios įmonės, kurios veža keleivius iš Lietuvos į Daniją ir atgal kelis kartus per savaitę. Šis keliavimo būdas jau pamėgtas lietuvių dėl kelių priežasčių.

Kaina

Žinoma, pagrindinė priežastis, dėl kurios mikroautobusai į Daniją yra tokie populiarūs – tai prieinama bilieto kaina. Tokia kelionė kainuos gerokai mažiau nei lėktuvo bilietas. Be to, kaina nesiskiria nepaisant to, kiek laiko prieš kelionę užsakėte sau vietą. Dar viena žinia – kaina niekada nekinta. Nesvarbu, ar vykstate žiemą ar vasarą, ar didžiųjų švenčių metu, ar per patį darbų sezoną - bilietas visada kainuoja tiek pat. Kai tuo tarpu už bilietą lėktuvu švenčių metu tenka pakloti didžiules sumas pinigų.

Patogumas

Jei galvojate, kad kelionės mikroautobusu yra ilgos ir varginančios, klystate. Mikroautobusai į Daniją yra tikrai modernūs ir kokybiški. Kelionės metu Jūs galite atsipalaiduoti, net pailsėti moderniose ir patogiose sėdynėse, mėgautis nuolat valomu oru. Kelionė trunka vos 24 valandas, per kurias mikroautobusas kelis kartus sustoja – keleiviai gali pasivaikščioti ir kiek pabūti gryname ore. Kodėl verta keliauti tokiu būdu? Nes vairuotojas užtikrina kokybišką ir patogią kelionę, be to, vykstant iš Lietuvos į Daniją, Jus vairuotojas nuveš į Jūsų pageidaujamą vietą svetimoje šalyje. Tai ypač patogu žmonėms, kurie vežasi nemažai bagažo ir tiems, kurie dar nelabai pažįsta šalį.

Siuntos į Daniją

Galvojate, kaip nustebinti artimuosius užsienyje? Norite išsiųsti lauktuvių giminaičiams? Mes ne tik vežame į Daniją žmones, tačiau ir gabena siuntas. Tai labai patogi paslauga, kadangi siunta adresatą pasiekia kitą dieną, be to galite siųsti gana dideles siuntas ir būsite užtikrinti, kad jos tikrai pasieks kelionės tikslą. Mikroautobusai keliauja kelis kartus į savaitę, tad siuntą galite išsiųsti beveik bet kada. Tereikia paskambinti vairuotojui, atvykti į mikroautobuso išvykimo vietą Lietuvoje, o Danijoje Jūsų siunta pasieks savo tikslą bet kurioje šalies vietoje.

Patiko (0)

Rodyk draugams