Įrenginėjant namus nemažos išlaidos atsiranda renkantis langus bei duris. Už visa tai tenka pakloti gana nemažą pinigų sumą. Tačiau, galima patirti ir gana nemažus nuostolius, jeigu durys lauko įėjimui bus pasirenkamos iš prastesnių medžiagų. KambarioDurys.lt pabrėžia, kad pigios lauko durys yra ypač blogas pasirinkimas, nes dažniausiai tokias duris vagys gali labai lengvai išlaužti. Vyrauja daugybė mitų apie durų pasirinkimą, tačiau žemiau juos apibendriname trumpai.

Mitas, kad kuo brangesnės durys, tuo jos kokybiškesnės. Taip nebūna. Kokybė yra reliatyvus dalykas. Galite įsigyti labai tvirtas šarvuotas duris namams, tačiau jeigu ja sumontuosite patys, galite būti išmetę pinigus į balą. Jeigu neturite patirties durų montavime tai reiškia, kad lengvai privelsite klaidų, kurios kainuos pinigus. Pavyzdžiui, labai tvirtos durys, kurios kainavo didelius pinigus, gali nepadėti, jeigu jos bus sumontuotos netinkamai. Tarime, jeigu jos sumontuotos tiesiog įstatant ir kraštu apibetonuojant plonu sluoksniu. Įsibrauti pro tokias duris bus labai lengva. Tas pats liečia ir šilumos laidumą. Montuojant duris, svarbu laikytis taisyklių, kad pro duris šiluma neišeitų į lauką.

Taip pat vyrauja mitas, kad pigios durys niekuo nesiskiria nuo brangių. Brangios durys dažniausiai gaminamos iš tvirtesnių medžiagų. Pavyzdžiui, jeigu pasirinkote MDF duris ir lyginate su medinėmis, tuomet savaime aišku, kad MDF tipo duris išlaužti bus žymiai lengviau. Tiesiog tokio durys yra skirtos viduje, o ne laukui.

Renkantis duris, geriausia būtų kruopščiai pasidomėti ar į kainą yra įskaičiuotas montavimas. Galite labai lengvai suklysti užsisakę duris. Būna atvejų, kad žmonės užsisako duris su montavimu, tačiau paaiškėja, kad jie jas tik užsisako ir kai jas atvežą, patys turi jas susimontuoti. Dėl to reikėtų būti atidiems ir skaityti ką perkate.

Jeigu duris užsakote internetu, geriausia būtų atidžiai perskaityti pristatymo ir montavimo informaciją. Tai reiškia, kad aprašyme nurodyta ką gausite kai sumokėsite nustatytą sumą. Internetu duris užsakyti yra geriausia dėl to, kad matote visą aktualią informaciją, kuri surašyta labai aiškiai. Tad, jeigu nenorite nesklandumų, būtinai žiūrėkite kokias duris perkate ir ar perkate jas su montavimo paslaugomis.

Patiko (0)

Rodyk draugams