Tie, kas seka mano raštus turbūt jau yra pastebėję ne kartą, kad naudoju gana netradicines iliustracijas. Kažkaip stengiuosi atprasti “vogti” paveiksliukus iš interneto, o naudoju savo pasidarytas iliustracijas su tekstais. Tai tikrai nėra sudėtinga, o kartai užima mažiau laiko, nei ieškant tinkamos gatavos iliustracijos (nes geriausi variantai - su vandens ženklais).

Backgrounde yra nuotraukos, kurios yra paimtos iš Flickr.com Creative Commons skyrelio - visiškai nemokamos. Beje, apie tai artimiausiu metu irgi parašysiu savo nuomonę, nes kai reikia susirasti kokių prietaisų, tai tenka nusivilti, kiek mažai nemokamų foto ten yra…

Jau turbūt pastebėjote šias foto.

Paklausite, kaip jas darau? Labai paprastai. Naudojuosi “debesies” įrankiu prezentacijoms kurti SlideRocket.com. Išbandykite, rekomenduoju. Viskas nemokamai.

Reikia tik pasidaryti prezentacijos slaidą su nuotrauka, uždėti norimą tekstą ir tada peržiūrėti. Tada padaryti ekrano nuotrauką (PrintScreen) ir paveiksliuką sumažinti. Štai jums ir nedidelis, internetinės kokybės paveiksliukas - puiki iliustracija straipsniui.

Patiko (0)

Rodyk draugams