Vieni iššvaisto įspūdingas sumas drabužiams, kiti lepina savo skrandį egzotiškiausiais patiekalais ar…kemša grynuosius į kojines. Tačiau yra ir tokių žmonių, kurių pagrindinis prioritetas bei investicijų tikslas yra kelionės, suteikiančios neišdildomus įspūdžius. Kiekvienas esame skirtingi, tad, natūralu, nevienodi ir mūsų norai. Minėtos tiesos suvokimas ir atsisakymas nuostatos, jog „tai - bereikalingas pinigų mėtymas”, parodo žmogaus nuovokumą ir plačią pasaulėžiūrą.

Nesvarbu, jus domina pigios kelionės ar pažintinės kelionės: profesionali kelionių agentūra ras ką pasiūlyti kiekvienam klientui, priklausomai nuo pastarojo poreikių. Žvelgiant į statistiką, keliaujančiųjų srautai vis auga, tad ir kelionių agentūros Kaune ar kitame mieste esama ne vienos. Vienas iš jūsų uždavinių - nuspręsti, kurios įstaigos paslaugomis ketinate naudotis. Puikių pasiūlymų turi tiek  „Kelionių akademija”, tiek „Guliverio kelionės”. Priimti galutinį sprendimą, kuriuo paslaugos teikėjų pasitikėti, dažnai padeda teigiama sava patirtis, pažįstamų atsiliepimai ar tiesiog strategiškai patogi agentūros vieta (kam keliauti į kitą miesto galą, jei sudėlioti taškus ant „i” savo atostogų planuose galima tiesiog už kelių žingsnių nuo namų?).

Taip, kiekviena kelionių agentūra už jums suplanuotą kelionę paims tam tikrą papildomą mokestį: reikia suprasti, jog tai ir yra pagrindinis pastarųjų pajamų šaltinis. Tačiau net ir sumokėjus už paslaugą, pigios poilsinės kelionės tampa realybe. Kiekviena kelionių agentūra, sukaupusi patirtį savo srityje, turi aibę kontaktų, kurių dėka savo klientams gali pateikti pasiūlymus, patrauklius kainos ir kokybės santykiu. Tai reiškia, jog, pavyzdžiui, kelionės į Turkiją metu, jūs, neišleisdami milžiniškos pinigų sumos, džiaugsitės tvarkinga gyvenamąja vieta bei skaniu ir sočiu patiekalų meniu (būtent dėl minėtų klausimų sulaukiama daugiausia keliaujančiųjų nusiskundimų). Visus kelionės niuansus galima suplanuoti ir savarankiškai (kai ką ši veikla „veža” netgi labiau už pačią kelionę), tačiau tai - sudėtingas, atsakingas ir nemažai pastangų reikalaujantis darbas. Jei atostogų metu paaiškės, jog kelionių agentūra kažko nepadarė iš savo pusės, jūs žinosite, kam išreikšti skundus ar net galėsite tikėtis kompensacijos. Tuo tarpu savarankiškai planuojamos kelionės atveju kaltų nelabai ir yra…Nebent jūs pats, neturintis reikiamos patirties ir kontaktų.

Patiko (0)

Rodyk draugams