Už akių užkliuvo naujas originalus projektas supirkimas.lt. Tai ši tikrųjų yra skelbimų puslapis, tik turintis tam tikrą nišą - daiktų supirkimas arba pirkimas.

Ne kartą ant mano senutės mašinytės stiklo mačiau reklamines skrajutes - “Pirksiu jūsų automobilį”. Dabar ši reklama persikėlė ir į internetą.

Paslauga tikrai nebloga tiems, kurie nori atsikratyti senų daiktų. Neabejoju, kad iki šiol laikote seną nebeveikiantį telefono aparatą, muzikinį centrą ar magnetolą. Tokius daiktus galima parduoti supirkėjams. Aišku, didelių pinigų tikėtis būtų naivu, bet atlaisvinti vietą ir gauti šiek tiek pinigų yra vis tiek gerai.

Kol kas puslapis naujas, bet manau, kad su laiku išaugs. Kaip ir galima tikėtis aktyviausiai ten reiškiasi transporto priemonių supirkėjai. Neatsilieka ir kompiuterinės technikos perdirbėjai supirkėjai su nekilnojamo turto agentūromis.

P.S. Jei turite veikiančių daiktų ir nenorite gauti pinigų už priduodamus daiktus, tada geriau apsilankyti kitame projekte PagalbaDaiktais.lt, kuriame žmonės prašo veikiančių daiktų, kurių jiems labai reikia.

P.P.S. Aš nedirbu su jais ir nieko bendro neturiu. Tiesiog norėjau pasidalinti originalesne iniciatyva lietuviškame internete.

Patiko (0)

Rodyk draugams