Sutinku, kad dažnai čia neberašau dėl laiko stokos, nes dabar turiu ir kitų vietų, kur rašyti. Užsiveisiau dar vieną naują tinklaraštį - Aprasymas.lt.

Apie ką jis? O gi apie daiktus, kuriuos naudoju, pavyzdžiui nešiojamąjį kompiuterį, telefoną, fotoaparatą ir t.t. Taip pat apie interneto puslapius, kuriais pasinaudoju. Tai dažniausiai yra el. komercijos projektai, apie kuriuos dabar rašau bene dažniausiai kitame savo tinklaraštyje Seku.lt. Dar noriu rašyti apie tam tikras paslaugas, nesvarbu, ar jos teikiamos gyvai, ar internetu. Artimiausiu metu parašysiu, nes kol kas dar neturiu nė vienos, kuri būtų verta.

Kam šis projektas skirtas? Skirtas jis žmonėms, kuriems svarbi yra asmeninė nuomonė apie tam tikrą produktą ir paslaugą. Pats ne kartą esu ieškojęs atsiliepimų apie tam tikrus daiktus ar įmones, o tai, ką rasdavau būdavo trumpesnis ir už špygą…

Ateitis šio tinklaraščio yra gana šviesi. Planuoju jį tobulinti tiek, kad galėčiau leisti jame rašyti ir kitiems tinklaraščių autoriams ar paprastiems žmonėms, norintiems apžvelgti produktą. Aišku, tai darys suinteresuoti žmonės, bet kol kas tam tikrus produktus reklamuoju už dyką - juk pats jais naudojuosi nuolatos.

Be to vis dažniau ir dažniau Lietuvoje tam tikrų prekinių ženklų atstovai bando išnaudoti blogerius kaip puikią komunikacijos priemonę. Aprasymas.lt gali tapti tikrai nebloga vieta jiems susirinkti savo pirkėjus, tačiau visa tai - su laiku. Kol kas puslapio niekur nereklamuoju, bet nusprendžiau, kad jau laikas… Taigi, jūsų dėmesiui - APRASYMAS.lt.

Patiko (0)

Rodyk draugams