Per pastaruosius du metus Microsoft labai stipriai padirbėjo atnaujindama ne tik Office 365 bet ir kitų programų funkcionalumą. Įdiegus dar daugiau dirbtinio intelekto elementų vartotojai dabar gali džiaugtis dar didesniu produktyvumu ir naudojimo patogumu. Visas šias funkcijas netrukus apžvelgsime tačiau visų pirma norime pasidžiaugti, kad Microsoft Office 365 kaina išlieka nepakitusi.

Jeigu vis dar nesate apsisprendęs ar atnaujinti savo naudojamą seną 2016 metų versiją siūlome perskaityti kas naujoje yra patobulinta. Visų pirma, reikia paminėti kad naują Office 365 versiją nusipirkus jums nebus suteiktos teisės ją nemokamai atnaujinti. Nepaisant to, tai išlieka nepakeičiama programa kasdieniniam naudojimui ir nesvarbu kokio dydžio įmonėms, programa užtikriną saugumą ir vartotojų konsultavimą iškilus problemoms. Naujoji Microsoft Office dirba debesų technologijos dėka, visus savo įrenginius galite naudoti iš bet kokios pasaulio vietos, tai ypač gera žinia nuolat keliaujantiems vartotojams.

Dar prie du metus Microsoft paskelbus apie programos atnaujinimas, vartotojai jos laukė su dideliu susidomėjimu ir dabar yra pats laikas atskleisti kas joje yra naujo.

Viena labiausiai Office naudojamų programų yra PowerPoint. Nors ji jau ir iki atnaujinimo buvo gana patogi naudoti, tačiau naujojoje versijoje yra įdiegti nauji įrankiai tam kad jūsų pristatymo skaidrės atrodytų dar profesionaliau. Verta paminėti tokias animavimo funkcijas kurių dėka sukursite dinamiškus pristatymus kurie nustebins jūsų užsakovus. Visus įrankius yra gana lengva išmokti naudotis net ir pradedantiems.

Skaičiavimo programos Excel nereikia niekam pristatyti. Valdyti duomenis šioje programoje reikia išmokti nes ja galima vykdyti daug sunkių skaičiavimų pagal formules. Naujoje Excel programoje įdiegtos naujos formulės, patobulintas grafinis duomenų atvaizdavimas, diagramos ir kitos mažiau reikšmingos smulkmenos.

Be šių, aktualiausių vartotojams pakeitimų reiktų paminėti ir kitus pvz. mėgstantiems piešti bus smagu naudotis atnaujinti skaitmeniniu pieštuku. Atnaujinta buvo taip pat ir Word programa. Mac kompiuterių naudotojai taip pat ras naujas funkcijas Focus režimas, 4K video failų eksportavimas ir 2D žemėlapiai Excel programai, taip pat PowerPoint pakeitimai.

Patiko (0)

Rodyk draugams