Naujų butų pirkimas yra populiarus kaip niekad. Naujų butų kūrėjai pastaraisiais metais padarė didelį šuolį pastatydami naujus namus, kurie taupo energiją, gali pasigirti įspūdingu šiuolaikiniu dizainu ir puikia pastatų kokybe.

Naujų butų pirkimo privalumų sąrašas yra begalinis, tačiau jei esate įsitikinęs, kad naujo buto pirkimas suteiks galimybę turėti savo svajonių namus, skaitykite toliau:

1. Mėgaukitės savo naujais namais iš karto, nes nusipirkę naują butą, galėsite į jį kraustytis iškart. Nereikės leisti papildomų pinigų ir gaišti laiką, remontuojant būstą. Kai kurie pardavėjai suteikia galimybę iš anksto suteikti jūsų būsimam butui norimą dizainą.

2. Atsipalaiduokite. Tai naujas butas. Naujų butų pardavėjai suteikia 10 metų garantiją būstui. Kai kurie namų kūrėjai siūlo panašias garantijas iš kitų paslaugų tiekėjų. Yra galimybė išvengti ilgo proceso, kai reikia laukti išsamių, garantiniam laikui nustatyti skirtų tyrimų. Taip nekyla jokių nenumatytų problemų. Nauji butai standartiškai turi įrengtas išplėstines signalizacijos sistemas, kurios apeina įsilaužimus. Taip pat būna įrengti ugnies ir dūmų aliarmai.

3. Nauji namai yra produktyvūs be jokių pastangų. Pirkėjai gauna raktus nuo buto iš karto. Nauji butai yra maždaug keturis kartus labiau taupantys energiją, nei tradiciniai, senesnės statybos namų butai. Nauji butai turi puikias izoliacines savybes ir naujausius energijos taupymo prietaisus. Tai reiškia, kad naujo buto ekspoatavimo išlaidos yra mažesnės, lyginant su senesnės statybos namų butais. Nauji butai yra ekologijai draugiškesnis gyvenimo būdas. Nauji butai yra suprojektuoti siekiant minimalizuoti atliekas, šitaip palaikant tinkamą pusiausvyrą su aplinka. Taip pat tokiuose butuose yra siekiama sukurti atskirą bendruomenę, įsteigiant gyventojams atskirus parkus, žaidimo aikšteles ir kitas, gyventojų gėrovę užtikrinančias, funkcijas.

4. Nauji butai yra statomi patogioje susisiekimo vietoje – netoli parduotuvių, viešojo transporto stotelių ir kitų žmonėms skirtų patogumų. Renkantis vietą, namų kūrėjai atidžiai apsvarsto visus prieigos taškus ir apylinkes. Nereikia jaustis „naujoku“ kai perkate naują butą, nes kiekvienas jūsų būsimas kaimynas yra tokioje pačioje padėtyje, kaip ir jūs.

5. Naujas butas nesukelia jokio streso. Nėra didelių rūpesčių, kurių tikrai pakanka statantis namą „nuo nulio“. Todėl visas procesas yra greitesnis ir be jokio papildomo streso. Kai kurie parduodamų butų atstovai siūlo dalinius keitimo pasiūlymus, kurie suteikia galimybę sutaupyti dar daugiau laiko.

6. Šiuolaikinis gyvenimas visiems. Nesvarbu ar esate asmuo, kuris perka naują butą pirmą kartą, ar pensininkas, ar didėjanti šeima, ieškanti didesnio buto – naujų butų statytojai, sukuria naujus butus visiems. Yra galimybė rinktis tiek apartamentus, tiek daugiau tradicinius, paprastus butus. Nauji butai yra suprojektuoti taip, kad atitiktų šiuolaikinio gyvenimo poreikius. Naujo būsto erdvė yra panaudojama veiksmingai ir efektyviai.

Patiko (0)

Rodyk draugams