Norint susidėti nebrangias, naujas grindis- galima rasti ir neblogų pegesnių variantų, pavyzdžiui:

Kamštinė grindų danga- labai populiarus variantas tarp šeimininkų, norinčių ne kilimo, o švelnaus paviršiaus grindų.  Šios grindys nekenksmingos aplinkai, nes kamštinei grindų dangai nereikia kirsti medžių. Ši grindų danga ne tik atspari, bet ir sugeria garsus, taigi apsisaugosite nuo nepageidaujamų garsų. Kamštinė danga išskiria mažai organinių medžiagų, tad negadina kambario oro kokybės. Ant kamštinių grindų galima išdeginti įvairius raštus, galima jas nudažyti, įvairiai apdoroti, nudažyti pilkai ar rudai, kad būtų panašios į medžio grindis.

Bambuko grindys- mėgstamos už ekologiškumą- juk bambukai auga kur kas greičiau už medžius. Bambukas kaip ir medis yra patvari, tvirta medžiaga. Bambukinės grindys mažiau bijo vandens nei medinės grindys, bet reikėtų žinoti, kad nuo per didelės drėgmės jos raukšlėjasi, be to bambukas ne pati  kiečiausia grindų danga, taigi greičiau braižosi.

Betono grindys- puikiai atrodo prieškambaryje, valgomąjam, virtuvei ar ten, kur daug vaikščiojama. Vienas didžiausių betono grindų privalumų- patvarumas. Jos kietos, nereikalauja išskirtinės priežiūros. Betono grindys- ryškus estetinis akcentas, kuris suteikia patalpai modernų, švarų, urbanistinį pojūtį.

Grindų laminatas

Grindų laminatas-  lengvai paklojamas, atsparus ir nebrangus. Dėl užlaminuotos, sandarios struktūros, laminatas yra itin higieniškas bei lengvai prižiūrimas. Tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms. Skirtingų gamintojų gamybos būdai ir žaliavos gali skirtis, bet visais atvejais laminuota pluokštė susideda mažiausiai iš 4 dalių. Laminato paklausa pastaraisiais metais tik didėja, jo paviršius visiškkai hermetiškaas, todėl ant jo nelieka bakterijų, dulkių ar vandens lašų. Dėmės valosi lengvai, tad grindys visuomet lieka idealiai švarios. Visgi ne paskutinė vieta renkantis, tenka laminuotų grindų išvaizdai. Prioritetas teikiamas laminatui, kurio paviršius yra su tekstūra, kai piešinyje esančią šaką galima pajausti liečiant paviršių, o raštas kartojasi retai. Tai pat patraukliausi matiniai dekorai, kurie atrodo itin natūraliai. Laminuotos dangos pasirinkimas yra itin didelis, skirtingos kolekcijos turi ne tik skirtingus dekorus, bet ir  skirtingus išmatavimus, griovelius.

Patiko (0)

Rodyk draugams